Kahve Dünyası, alışverişlerde Çekirdek kazanma, damga biriktirme, kişiye özel kampanyalar ve damak zevkine göre kahve önerileri başta olmak üzere pek çok ayrıcalık sunduğu mobil uygulamasını hayata geçirdi. Kahve dünyası mobil uygulama adalet kocaeli

Türkiye’de bir gıda perakende markasının çıkardığı en kapsamlı mobil uygulamayı geliştirdiklerini söyleyen Kahve Dünyası Şirket Yönetiminden Sorumlu Altınmarka Grup Şirketleri Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Altınkılıç, “Uygulama ile mağazalarımızı ziyaret eden günde 100 binden fazla misafirimizi daha yakından tanımaya başladık” dedi.

Kahve Dünyası 1 Çekirdek = 1 TL!

Mobil uygulamanın en dikkat çekici fırsatlarının başında, Kahve Dünyası’nın yeni ödül puanı Çekirdek geliyor. Mağazalardan alışveriş yapanlar QR kodunu okutarak yaptıkları tüm alışverişlerde Çekirdek kazanıyor. 1 Çekirdek puan, 1 TL yerine geçiyor. Kazanılan Çekirdek’ler ile kullanıcılar mağazalardan yine diledikleri ürünleri satın alabiliyor. Uygulamada kazanılan Çekirdek’ler alışverişin yanı sıra hediyeye de dönüşüyor. Kullanıcılar, hediye göndermek istedikleri kişinin telefon numarasını girerek Çekirdek’lerini paylaşabiliyor. Çekirdek’leri uygulama üzerinden selfie ile göndermek ise hediyeyi daha eğlenceli bir hale getiriyor.

6 damga biriktir, 1 kahveyi Al-götür!

Kahve Dünyası’nın mobil uygulaması, kullanıcılara yalnızca Çekirdek değil, hediye kahve de kazandırıyor. Al-götür kahve alışverişlerinde uygulamayı kullanan Kahve Dünyası misafirleri, bu sayede her kahve için bir damga biriktiriyor. 6 damga biriktiğinde bir adet al-götür kahve hediye ediliyor.

Kahve Dünyası mobil uygulama
Kahve Dünyası mobil uygulama

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

[irp posts=”733″ name=”Kocaeli’ye müthiş bir tesis geliyor Şinasi Tosun yapıyor”]

Kahve dünyası mobil uygulama adalet kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/sakli-kalsin-kocaeli-adalet-kocaeli/

Share this content: