Tüm ürün ailesini bebeklerin gelişim evrelerine ve farklılaşan ihtiyaçlarına göre yenileyen Uni Baby, doğallığı COSMOS onaylı Türkiye’nin ilk ve tek Yenidoğan Islak Pamuk Mendili’ni de kullanıcılarıyla buluşturdu. 

Uni Baby, gelişim evrelerine göre şekillenen ürün ailesi yaklaşımı ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş oldu. Öncüsü olduğu ıslak mendil kategorisinde bugüne kadar pek çok “ilk”i hayata geçiren Uni Baby şimdi de Türkiye’nin doğallığı COSMOS sertifikasıyla onaylı ilk ve tek Yenidoğan Islak Pamuk Mendili ile beraber ilk ve tek prebiyotikli ıslak mendilini kullanıcılarıyla buluşturuyor. 

Bebeklerin hızlı değişim ve gelişiminin olduğu ilk iki yılını, birbirinden farklı ihtiyaçların olduğu dört evreye ayıran ve tüm ürünlerini bu evrelerde değişen ihtiyaçlara göre yenileyen Uni Baby, ıslak mendil kategorisinde yine Türkiye’nin “ilk”lerine imza attı. Doğallığı COSMOS onaylı Türkiye’nin ilk ve tek Yenidoğan ıslak mendilini üreten Uni Baby, dünyada kozmetik ürünlerin doğallık standartlarını belirleyen bağımsız sertifikasyon birliği COSMOS’tan bu sertifikayı almaya hak kazanan Türkiye’deki ilk ıslak mendil markası oldu. Uni Baby ayrıca, 6-12 ay arasındaki ek gıdaya başlayan bebeklerin hassaslaşan ciltleri için, nemlendirme etkisi bulunan, Türkiye’nin ilk ve tek prebiyotikli ıslak mendilini üretti. Annelerin ve babaların hayatını kolaylaştırmak için tüm ıslak mendillerini kapaklı hale getiren Uni Baby’nin yeni dünyasında, doğal kaynaklı içerikler ve saflaştırılmış su ile formülü yenilenen Yenidoğan Köpük Şampuan’ın yanı sıra bebek gelişiminin her farklı evresi için yenilenen içeriği ve yüzüyle bebek deterjanı da bulunuyor. 

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri CMO’su Bilge Çiftçi, Uni Baby’nin yeni dünyasını değerlendirirken bebek bakımının her evresinde annelerin ve babaların 1 numaralı güvenilir yol arkadaşı olma amacıyla yola çıktıklarını belirtti. Çiftçi, “Yenilenen Yenidoğan Islak Mendilimiz, denetim sürecinden geçerek dünya çapında geçerli bağımsız sertifikasyon kuruluşu COSMOS’tan onay alan; Türkiye’nin ilk ve tek Etko-COSMOS Natural sertifikalı ıslak mendili oldu. 6-12 ay arasındaki bebeklerin katı gıdaya geçişle birlikte hassaslaşan bez bölgeleri için de Türkiye’nin tek prebiyotikli ıslak mendili ‘Hassas Dokunuş’u geliştirdik.”

Gelişim evrelerine göre özelleştirilmiş ürünler… Her evde, her evrede Uni Baby…

0-6 aylık bebekler için COSMOS onaylı “Yenidoğan Islak Pamuk Mendil”, ek gıdaya başlayan 6-12 aylık bebekler için Türkiye’nin tek prebiyotikli ıslak mendili “Hassas Dokunuş”, keşfetmeye başlayan 12-24 aylık bebekler için “İlk Adım” ve artık sosyalleşmeye başlayan daha hareketli, ev, park, okul gibi ortamlarda daha çok yer alan 24 aylık ve üzeri bebekler için “Aktif” ıslak mendil çeşitleri ile anne-babalar, artık her dönemin ihtiyacına kolaylıkla çözüm bulacak. 

Türkiye’nin ilk ve tek doğallığı COSMOS onaylı Yenidoğan Islak Mendili… 

%100 bitkisel kaynaklı lifler ve organik pamukla dokunan ve sadece bu ürün için ayrılan kapalı hatta üretilen Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil, doğallığı COSMOS onaylı, Türkiye’nin ilk ve tek ıslak mendili olma özelliğini taşıyor. Ürünün doğal hammaddelerden üretilmiş olduğunu belgeleyen bu sertifikayı alabilmek için COSMOS tarafından belirlenen içerikler ile üretilmesi gerekiyor. Hammaddenin yanı sıra fabrika, kalite sistemleri ve üretim hattı da COSMOS standardına uygunluğunu sağlamak üzere denetime tabi tutuluyor. 

Türkiye’nin ilk ve tek prebiyotikli ıslak mendili ‘Hassas Dokunuş’

Uni Baby, yenidoğan dönemi sona eren 6-12 ay arasındaki bebeklerin, katı gıdaya geçişle birlikte hassaslaşan bez bölgeleri için de Türkiye’nin tek prebiyotikli ıslak mendili “Hassas Dokunuş”u geliştirdi. Hassas Dokunuş, prebiyotikli formülüyle daha fazla nemlendirme etkisi sağlıyor.

Uni Baby şampuan ve bebek deterjanları da yenilenen yüzleri ve içerikleriyle raflarda 

Uni Baby Yenidoğan Saç ve Vücut Köpük Şampuanı %95 doğal kaynaklı içerik ve saflaştırılmış su formülüyle yenidoğan cildinin ihtiyacına göre geliştirildi. Uni Baby Klasik şampuan yenilenen doğal kaynaklı içeriği ile annelerden tam not alırken fayda odaklı yeni Tatlı Rüyalar, Keyifli Banyolar ve Kolay Tarama çeşitleri ile tüm ihtiyaçlara çözüm sunmak için raflardaki yerini alıyor.

Uni Baby bebek deterjanları da bebeklerin gelişim evrelerine göre yeniledi. 0-6 aylık dönemde çok ince, hassas ve geçirgen olan yenidoğan bebeklerin cildi ile temas eden kıyafetler için geliştirilmiş doğal kaynaklı sıvı sabun formülü ile Yenidoğan Sıvı Çamaşır Sabunu, 6-12 aylık dönemde ek gıdaya başlayan bebeklerin kıyafetlerinde oluşabilecek lekelere özel geliştirilen parfümsüz Hassas Dokunuş Sıvı Çamaşır Deterjanı ve 24 ay ve üzeri bebekler için Aktif Sıvı Çamaşır Deterjanı ile Uni Baby, annelerin en güvendiği yol arkadaşı olmaya devam ediyor.

Share this content: