HABERLER MAGAZİN

Bebek Geliyorum Demez filminin galası yapıldı

İstanbul’un en lüks alışveriş ve yaşam merkezlerinden olan Emaar AVM, sıcacık bir aile komedisi olan Bebek Geliyorum Demez filminin galasına ev sahipliği yaptı. Başrollerini Başak Parlak ve Ali İl’in paylaştığı filmin galası sanat ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Bebek Geliyorum Demez Emaar AVM gala

ebebek’in ana sponsorluğunda çekilen ve 2018’in en iddialı aile komedisi olarak gösterilen Bebek Geliyorum Demez’in galası Türkiye’nin en lüks alışveriş ve yaşam merkezi olan Emaar AVM’de gerçekleşti.

Oldukça renkli geçen galaya sanat dünyasından birçok isim de katıldı. Burak Demir, Ümit Erdim, Emrah Kaman, Murat Evgin, Murat Ceylan Emaar AVM’deki Cinemaximum’da gerçekleşen galaya katılanlar arasında yer aldı.

Bebek Geliyorum Demez filminin konusu

Başak Parlak’ın kurumsal hayattan kurtulup başarılı bir yazar olmak isteyen Beste ve Ali İl’in de eşi Alper karakterine hayat verdiği filmde hiç beklemediği bir anda hamile olduğunu öğrenen bir kadın ve ailesinin bu sürpriz karşısında yaşadıkları olaylar eğlenceli ve komik bir dille anlatılıyor. Bir yandan mide bulantıları, hormon atakları, uyku basmaları ve kahkahalarla dolu hamilelik serüveniyle ile baş ederken bir yandan hayallerine kavuşmak için uğraşan Başak ile takıntılı aileleri ve birbirinden garip arkadaşlarının hikayesinin anlatıldığı filmin yönetmenliğini Hakan Cigaoğlu yapıyor. Filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Cezmi Baskın, Seray Gözler, Mehmet Ali Kaptanlar, Sema Atalay ve Erkan Can gibi usta isimler bulunuyor.

Bebek Geliyorum Demez bugün tüm sinemalara geldi.

[irp posts=”649″ name=”Kartepe’ye yılın ilk karı Ekim’de yağdı”]

Bebek Geliyorum Demez Emaar AVM gala

Bebek Geliyorum Demez Emaar AVM gala, adalet kocaeli haberleri, kocaeli haberleri, izmit haberleri, gölcük haberleri, karamürsel haberleri, vizyondaki film
Bebek Geliyorum Demez Emaar AVM galası

Paylaşım

Bunlar da hoşunuza gidebilir...