HABERLER

VODAFONE’DAN “BÜTÇE DOSTU” KAMPANYA

Vodafone, çeşitli marka indirimleri, hediye haftalık Pass paketleri, indirimli mobil internet ve tarifelerden oluşan kapsamlı bir tüketici kampanyası başlattı. Yıl sonuna kadar sürecek kampanya ile bireysel Vodafone abonelerinin aile bütçesine katkı sağlanması hedefleniyor. VODAFONE’DAN BÜTÇE DOSTU KAMPANYA

VODAFONE’DAN BÜTÇE DOSTU KAMPANYA, vodafone kampanyalar, kocaeli vodafone, izmit vodafone, vodafone bayileri izmit, adalet kocaeli, turkuaz kocaeli

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, kapsamlı bir tüketici kampanyası başlattı. Tüm bireysel Vodafone abonelerinin yararlanabildiği kampanya kapsamında sunulan marka indirimleri, hediye haftalık Pass paketleri, indirimli mobil internet ve tarifeler ile müşterilerin aile bütçesine katkı sağlanması hedefleniyor. Vodafone’un kampanyası yıl sonuna kadar sürecek.

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, ülkemizin ekonomik ve toplumsal gelişimine katkıda bulunma hedefiyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İletişim ve iletişim dışı faydalardan oluşan yeni kampanyamız kapsamında sunduğumuz bütçe dostu çözümlerle bireysel müşterilerimizin aile bütçesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Vodafone olarak, ülkemizin geleceğine olan inancımızla her dönemde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeye devam edeceğiz.”

Vodafone’dan çeşitli markalarda indirim

Vodafone, yeni kampanyası için çeşitli markalarla işbirliği yaptı. Buna göre, bireysel Vodafone müşterilerine her ay 1 damacana Hayat Su hediye edilecek. Ayrıca, Dominos.com.tr’de %60’a varan indirim, Goldmaster mağazalarında %60 indirim, Kale Alarm’ın ev alarm ve güvenlik sistemlerinde %50’ye varan indirim, Koton.com.tr online alışveriş sitesinde 75 TL üzeri alışverişe 15 TL indirim, Sutas.market online mağazasında %5 indirim ve ZUBİZU Shell kampanyasında 400 TL’lik akaryakıt harcamasına 20 TL indirim sunulacak.

Vodafone haftalık hediye Pass paketleri

Vodafone, kampanya kapsamında, herkes deneyebilsin diye haftalık Pass’ler hediye edecek. 20 Aralık’a kadar geçerli olacak bu fırsat sayesinde Vodafone’lular, Facebook, Instagram, YouTube ve WhatsApp uygulamalarını internetinden yemeden doya doya kullanabilecek. Kişiye özel TL yükleme koşullarını yerine getiren faturasız aboneler, ilk TL yüklemelerinde 1 hafta geçerli hediye Sosyal Pass, ikinci TL yüklemelerinde 1 hafta geçerli hediye Video Pass kazanırken, bakiyelerindeki TL’leri hedeflendiği şekilde harcayan faturasız aboneler de 1 hafta geçerli hediye İletişim Pass kazanacak. Faturalı aboneler ise Video Pass aldıklarında 1 hafta geçerli hediye Sosyal Pass, Sosyal Pass aldıklarında ise 1 hafta geçerli hediye İletişim Pass kazanacak.

Vodafone yarı fiyatına mobil internet

Vodafone, bireysel müşterilerinin iletişim bütçesine de katkıda bulunuyor. Buna göre, 1 GB mobil internet 12 TL yerine sadece 6 TL’ye sunulacak. Yeni gelen aboneler için ise belli tarifelerde %10 indirim yapılacak.

[irp posts=”999″ name=”8.5 MİLYON FREELANCER ÇALIŞAN NASIL EMEKLİ OLACAK?”]

VODAFONE’DAN BÜTÇE DOSTU KAMPANYA

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/8-5-milyon-freelancer-nasil-emekli-olacak/

VODAFONE’DAN BÜTÇE DOSTU KAMPANYA, vodafone kampanyalar, kocaeli vodafone, izmit vodafone, vodafone bayileri izmit, adalet kocaeli, turkuaz kocaeli

Paylaşım

Bunlar da hoşunuza gidebilir...