Tchibo Patlamış Mısır Başlığı
HABERLER

Aynı sinemadaki gibi mısır patlatmak ister misiniz?

Tchibo’nun Patlamış Mısır Başlığı ürünü ile sinemadaki gibi lezzetli patlamış mısırı, hızlı ve kolay bir biçimde hazırlayarak ev sineması keyfi yapabilirsiniz. Tchibo Patlamış Mısır Başlığı adalet kocaeli

Kocaeli Haberleri, İzmit Haberleri, Gölcük Haberleri, Değirmendere Haberleri, Karamürsel Haberleri, Haberler, Gazeteler, Kocaeli Gazeteler, Sinemalar

Adalet Kocaeli Gazetesi

youtube.com/msemedya

Sinemadaki gibi kıtır kıtır patlamış mısır hazırlamak isteyenler ihtiyaç duydukları ürüne kavuştu. Tchibo Patlamış Mısır Başlığı, tatlı ya da tuzlu damak zevkinize uygun patlamış mısırı hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamanıza imkân sağlıyor.

Ev yapımı patlamış mısırınızı hazırlarken, mısır taneleri pamuklu kılıfın altına yapışmıyor. Yağın sıçramasını engelleyen kılıf, aynı zamanda nemin en iyi şekilde dışarı sızmasını sağlıyor. Başlıkla birlikte gelen karıştırma çubuğu ise malzemeleri eşit bir biçimde karıştırarak, mısır tanelerinin birbirine yapışmasını engelliyor.

Standart, kaplamasız tencereler için uygun olan Patlamış Mısır Başlığı, 30°C’ye kadar makinede yıkanabiliyor. Ürünün, plastik ve metal parçaları da aynı şekilde bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğine sahip.

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız; Tchibo Patlamış Mısır Başlığı, yedek kılıf da dahil olmak üzere 79,95 TL fiyatıyla, www.tchibo.com.tr‘de ve tüm Tchibo mağazalarında satılıyor. İsteyen müşteriler 444 28 26 numaralı telefondan Tchibo müşteri hizmetleri hattı üzerinden telefonla da sipariş verebiliyor.

[irp posts=”729″ name=”Soğuk havalar migreni tetikliyor mu?”]

Tchibo Patlamış Mısır Başlığı

Paylaşım

Bunlar da hoşunuza gidebilir...