HABERLER

Bu Yaza Damgasını Vuracak En Yeni Estetik Ve Güzellik Trendleri Güzellik & Bakım 2019 Fuarı’nda

Medikal estetik ve kozmetikte en yeni yöntemler, kalıcı makyaj ve lazer uygulamaları, profesyonel tırnak kirpik ve saç ile ilgili son trendler görücüye çıkıyor. Makyaj Estetik Güzellik Trendleri

Güzellik & Bakım 2019 Fuarı, Makyaj Estetik Güzellik Trendleri, Estetik Haberleri, Makyaj Haberleri, Kocaeli Haberleri, İzmit Haberleri, Son Trendler hakkındaki gelişmeleri haberimizde bulabilirsiniz.

Adalet Kocaeli Gazetesi

youtube.com/msemedya

ünyada kozmetik sektörünün büyüklüğü, 460 milyar dolar olarak belirtiliyor. Medikal estetik pazarının bütün dünyada, yılda ortalama yüzde 10 büyüdüğüne dikkat çeken uzmanlar, Türkiye’nin, medikal estetik ve kozmetik sektöründe en hızlı büyüyen ülkeler arasında yer aldığını söylüyor.

Medikal Estetik Pazarı Büyüyor

Bugün 11.3 milyar TL olan sektör hacminin, 2020 yılına kadar 13 milyar TL’yi aşması bekleniyor. Ülkemizde bu sektörde en çok cilt bakımı ve yaşlanma karşıtı ürünlere harcama yapılıyor.
Güzellik ve bakım sektörünü buluşturacak olan, bu yıl 30. kez kapılarını ziyaretçilerine açmayı hazırlanan, Türkiye’nin ilk ve en büyük fuarı olan “Güzellik & Bakım 2019”, 7-10 Mart tarihleri arasında Lütfi Kırdar Rumeli Fuar ve Sergi Salonunda yapılıyor.

Güzellik trendleri, en yeni teknolojiler, ürün, yöntem ve hizmetler bu fuarda sergileniyor. Dört gün sürecek olan fuar, konusunda uzman yerli ve yabancı doktorları, estetik ve güzellik uzmanlarını, dermatologları, kuaförleri ve diğer sektör profesyonellerini ağırlıyor.

[irp posts=”1219″ name=”Çocuğunuz Sürekli Hasta Mı Oluyor? Nedeni Ona Yedirdikleriniz!”]

TG Expo tarafından düzenlenen fuar başlıyor

Güzellik&Bakım 2019 etkinlik sahnesine yer alacak olan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı Prof. Dr. Reha Yavuzer ve Türkiye Koruyucu, Yenileyici ve Yaşlanma Karşıtı Tıp Derneği Başkanı Prof. Dr. Çimen Karasu’nun moderatörlüğünde gerçekleşecek olan panelde Uzm. Dr. Başak Karasu ve Öğr. Gör. Nihat Ayçaman, uzman estetisyen Ayşen Koçyiğit Taştekin, ünlü makyaj sanatçısı Sevcan İpar, dünya birinciliği olan topuz ustası Muhittin Yuşan’ın dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.
Estetik dermatoloji ürün, kozmetik & makyaj ürün ve ekipmanları, profesyonel tırnak ekipmanları & el – ayak bakımı, spa – wellness & fitness ürün ve ekipmanları, paketleme teknolojileri, saç & bakım ekipmanları kategorilerinde ürünlerin sergileneceği fuar, bu yıl Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda gerçekleştirilecek.
TG Expo tarafından düzenlenen fuarda, medikal estetik, plastik cerrahi üzerine yapılacak konuşmaların yanı sıra, yarışma, workshop ve söyleşi gibi etkinliklerle fuarcılık deneyimine farklı bir boyut kazandırılıyor.

[irp posts=”574″ name=”Ne kadar isteseniz de seyahat edemeyeceğiniz beş yer”]

Makyaj Estetik Güzellik Trendleri

Adalet Kocaeli Gazetesi Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/burun-estetigi/

Makyaj Estetik Güzellik Trendleri, Güzellik & Bakım 2019 Fuarı, Güzellik Fuarı, Estetik Fuarı, Makyaj Fuarı, Kocaeli Haber, İzmit Haber, Adalet Kocaeli

Makyaj Estetik Güzellik Trendleri, Güzellik & Bakım 2019 Fuarı, Güzellik Fuarı, Estetik Fuarı, Makyaj Fuarı, Kocaeli Haber, İzmit Haber, Adalet Kocaeli
Makyaj Estetik Güzellik Trendleri

Paylaşım

Bunlar da hoşunuza gidebilir...