LAV En Yenilikçi Konseptleriyle/Koleksiyonlarıyla Homi Milano’da Beğeni Topladı

Camın yenilikçi markası LAV, 24-27 Ocak günleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenen Homi Milano Fuarı’na katıldı. Fuarda modern, estetik ve yenilikçi tasarımlarını sektör profesyonellerinin beğenisine sunan LAV, tam not aldı.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, hayatı kucaklayan bütün konseptlerin buluştuğu dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Homi Milano’da bu yıl da yerini aldı. 24-27 Ocak tarihleri arasında modanın nabzını tutan Milano’da düzenlenen fuarda, LAV modern tasarımları ve yenilikçi konseptlerini görücüye çıkardı.

LAV, 600’e yakın firmanın katıldığı fuarda, farkını estetik ve yaratıcı tasarımları, şık sunumlarıyla bir kez daha ortaya koydu. Rusya, ABD, Japonya, Çin, Kanada ve İspanya başta olmak üzere 65 ülkeden sektör profesyonellerinin ziyaret ettiği fuarda, LAV yeni işbirlikleri için de el sıkıştı.

Fuara ilişkin bir değerlendirmede bulunan LAV Genel Müdürü Tuğrul Baran, şunları söyledi: “Hayatın farklı alanlarına dokunan ve trendlere yön veren Homi Milano Fuarı bizim için çok başarılı geçti. Fuarda kadeh, kase, viski bardağı gibi farklı kategorilerdeki en yeni ürünlerimizin yanı sıra Dark Pastel ve Tricolor adını taşıyan renkli ürün serilerimizi de tanıttık. Ayrıca LAV Orman Yeşilleri, Gökkuşağının Yansıması, Kültürel Zenginlik ve Mat Yalınlık temalı koleksiyonlarımızı da sunduk. Hem ürünlerimiz hem de bu ürünleri sunuş biçimimiz sektör profesyonellerinin büyük beğenisini topladı ve tam not aldı. Dünyanın en büyük beşinci sofra camı üreticisi olarak tabii ki yeni işbirliklerine imza attık. Bu işbirliklerin meyvesini topladığımızda milyonlarca sofraya LAV’ın ışığını yansıtacağız.”

 

LAV’ın Homi Milano’da tanıttığı 2020 koleksiyonlarında, pastel tonlar karmaşadan uzak, güçlü formlara, doğanın güzelliği ışıltılı sunumlara, farklı kültürler benzersiz desenlere, gökkuşağının renkleri ise yüksek enerjiye dönüşüyor.

Share this content: