Yapılan açıklamada “Türkiye’nin ilk yerli kripto parası Intexcoin’in geçerli olduğu Intexplace.io’da kullanıcılar diledikleri gibi alışveriş yapabiliyor” denildi. Sanal parayla alışveriş

İnsanlar, teknolojinin gelişmesiyle birlikte alışveriş alışkanlıklarının da değişmeye başladığı dönemleri yaşıyor. Özellikle internetin her eve girmesi artık mağaza dolaşarak yapılan alışverişi büyük ölçüde azalttı. Çeşitli alışveriş siteleri vasıtasıyla internetten verilen siparişler, hem vakit hem de enerji kaybına engel oluyor.

[irp posts=”1219″ name=”ÇOCUĞUNUZ SÜREKLİ HASTA MI OLUYOR? NEDENİ YEDİRDİKLERİNİZ!”]

Son yıllarda adından oldukça söz ettiren ve hayatımızın bir parçası haline gelen kripto paralar, bazı alışveriş sitelerinde kullanılmaya başlandı. 2016 yılının Mayıs ayında açılan Intexplace, bu konuyu farklı bir bakış açısıyla ele alarak kendi müşterileri arasında Intexcoin’in geçerli olduğu güvenli bir alışveriş protalı olarak hizmet veriyor. Şu anda 400’ ün üzerinde mağaza ve binlerce ürünün yer aldığı site, Intexcoin’in kullanıldığı ilk sanal ticaret portalı konumunda bulunuyor.

Sanal para kullanımı yaygınlaşacak gibi görünüyor ama bu konuda her zaman dikkatli olmakta yarar var.

[irp posts=”1230″ name=”Korku Gerilim Filmi Araf 2 için Geri Sayım Başladı”]

Sanal parayla alışveriş

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/araf-2-4-ocak-2019-sinemalarda/

Share this content: