Pop müziğin güçlü sesi Gülşen, Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde muhteşem bir performansa imza attı.
Yaklaşık iki bin beş yüz kişilik bir kalabalığın saatler öncesinden kapıda kuyruklar oluşturduğu mekanda dinleyicilerini ”Bangır Bangır” ile selamlayan Gülşen, kırmızı ruju ve maskülen kombin kıyafeti ile sahnesinde moda rüzgarları da estirdi.İstmarina Jolly Joker Gülşen konseriyle birlikte renklendi.

Dillere dolanan şarkılarını seslendirdiği gecede danslarıyla da performansını perçinledi. Konserinin ortalarına doğru bazı seyircilere takılan Gülşen ”Bana bakın ben dudak okumayı biliyorum. Beni çekiştirmeyin sakın, anlarım.” diyerek ilginç bir yönünü seyircilerle paylaşarak yüzleri güldürdü.

Konserinde Yıldız Tilbe ve şarkılarına ayrı bir parantezde açan başarılı sanatçı, Delikanlım ve Sevgilim Yeminliyim şarkılarını peş peşe seslendirerek yakın dostuna sahneden selam göndermeyi de ihmal etmedi.

Konserinin sonlarına doğru hareketli şarkıları ile ritmi yükselten Gülşen, ”Anadolu yakasına böylesine coşkulu bir kalabalık… Pes doğrusu. Beni çok şaşırttınız. En kısa sürede yeniden buluşalım.” sözleri ile yaklaşık iki saat süren programını alkışlarla noktaladı.

İstmarina Jolly Joker Gülşen konseriyle birlikte renklendi

Share this content: