Güzel şarkıcı Merve Özbey önceki gece Jolly Joker Vadistanbul ‘da sevenleri ile buluştu.
Konser öncesinde kuliste heyecanını basın mensupları ile paylaşan başarılı sanatçı, yeni albümüyle ilgili tüyolar da verdi. Merve Özbey yeni albüm Adalet Kocaeli

Yılbaşının hemen ardından çıkarmayı planladığı yeni albümü için planlanandan fazla şarkı seçtiklerini bu yüzden albümünü ikiye böldüklerini dile getiren Özbey, ”Sevenlerim merak etmesin, bu sefer arayı fazla açmayacağız. Peş peşe iki albüm çıkaracağız.” diyerek hayranlarına müjdeli haberi verdi.

Yoğun konser programı dolayısıyla sadece hava limanlarında dinlenebildiğinin de altını çizerek ”Sizin aracılığınızla yetkililere sesleniyorum. Hava alanlarında yatacak bir yer olmasını rica ediyoruz.” şeklinde özel bir istekte de bulunan Merve Özbey, herkesi tebessüm ettirdi.

Öte yandan sahnelerden emekli olduğunda gastronomi ile ilgilenmek istediğini dile getiren Özbey, ”Evde güzel yemek yaptığımı söylerler. Tüm yemeklerde iddialıyım. Emekliliğimde küçük bir sahil kasabasında on beş yirmi masalık butik bir yer açma gibi hayallerim var. Nasip olur mu bilemem elbette.” sözleri ile hayallerini basın mensupları ile paylaştı.

[irp posts=”871″ name=”Dünyanın en değerli canlı türleri Netflix’de Gezegenimiz ile geliyor”]

Merve Özbey yeni albüm Adalet Kocaeli

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/signal-white-now-cc-adalet-kocaeli/

Share this content: