Yılbaşı hızla yaklaşırken, yeni yılı sevdikleriyle birlikte evleri dışında karşılamak isteyenler için çok sayıda seçenek bulunuyor. Göz alıcı havai fişek gösterileri, akşam yemekleri ve yılbaşı kutlamaları, bir yandan geride bıraktığımız yılı hatırlarken, diğer yandan 2022’yi düşünmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. 

Wyndham Hotels & Resorts’un Türkiye genelinde bulunan 90’a yakın oteli, misafirlere yılbaşı planları için ilham verecek, geniş bir yelpazede alternatifler sunuyor. Hem yaşadıkları yaşadıkları şehirde keyifli bir akşam geçirme fırsatı arayanlar, hem de uzun bir hafta sonu tatilini iple çekenler, aradıkları deneyimi Wyndham ile güvenli ve konforlu bir ortamda bulabilirler. 

Yılbaşı akşamını evleri dışında geçirecek olanlar, Wyndham Hotels & Resorts ‘un “Herhangi Bir Zamanda 4 Gece Konaklayın, 1 Gece Ücretsiz Konaklama Hakkı Kazanın” kampanyasından da yararlanabilirler. 18 Ocak 2022 tarihine kadar gerçekleştirilecek konaklamalar için 14 Ocak 2022 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarda geçerli olan kampanyaya katılan misafirler, iki veya daha fazla gece konakladıklarında binlerce Wyndham otelinde bir gece ücretsiz konaklamak için yeterli olan 7.500 Wyndham Rewards ek puanının da sahibi oluyor. 

Bu özel gün için ilham verecek beş fikir aşağıda sıralanıyor: 

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel 

İstanbul’un Anadolu yakasının en şık noktalarından birinde bulunan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, misafirlerine yeni yılı nefes kesen bir deniz manzarası eşliğinde karşılama fırsatı sunuyor. Otel, bu özel akşam için iki farklı yemek programı hazırladı: Banu Karaca ve Orkestrası Ouzo Roof Restaurant’ta, Yorgo Kertis ve Orkestrası ise Kalamış Balo Salonu’nda sahne alacak. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de yılbaşı programı fiyatları kişi başı 900 TL ile 1.200 TL arasında değişiyor. 

Wyndham Grand İzmir Özdilek 

Deniz kenarında bulunan Wyndham Grand İzmir Özdilek, hem İzmirliler, hem de şehri tatil amaçlı ziyaret edenler için yılbaşında çok çeşitli alternatifler sunuyor. Otelin, yılbaşı akşamı için üç farklı programı bulunuyor: Konak Salonu’nda Deniz Kınay & Enjoy Orkestrası, Punta Salonu’nda Özge Özesmer & Gala Pop Orkestrası, Carême Restaurant’ta ise Asu Şebnem & Malik Duo sahne alacak. Wyndham Grand İzmir Özdilek, yılbaşında çocuklar için özel bir parti de düzenleyecek. Otelin yılbaşı programı fiyatları kişi başı yalnızca 700 TL’den başlıyor. 

Ramada Plaza by Wyndham İstanbul City Center 

Bu yoğun akşamı ulaşımı en kolay noktalardan birinde geçirmek isteyenler, Ramada Plaza by Wyndham İstanbul City Center’ın konforunu tercih edebilirler. Şişli’nin kalbinde bulunan otel, Nişantaşı’ndaki şık mağazalara kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almasıyla ziyaretçilerin gün içinde alışveriş imkanlarından kolayca yararlanmasına da olanak tanıyor. Ramada Plaza by Wyndham İstanbul City Center bu özel akşam için, kişi başı 950 TL’den sunulan lezzetli bir menü hazırladı. 

La Quinta by Wyndham Giresun 

Karadeniz bölgesi, yılbaşıyla birleştirecekleri uzun bir hafta sonu tatiline çıkmak isteyenler için harika bir alternatif oluşturuyor. Giresun Adası’nın güzel manzarasının tam karşısında bulunan ve Ordu-Giresun Havalimanı’ndan kolayca ulaşılabilen La Quinta by Wyndham Giresun, yılbaşında bölgenin en gözde mekanı olmaya hazırlanıyor. Otelde yılbaşı akşamı Türkiye’nin sevilen sanatçısı Ece Seçkin sahne alacak ve misafirler, Giresun’a düzenleyecekleri bir hafta sonu gezisiyle bu renkli kentin zengin doğasını ve kültürünü keşfetme fırsatı yakalayacaklar. 

Wyndham Grand İstanbul Levent 

Kendilerini İstanbul’un sunduğu en lüks olanaklarla şımartmak isteyenler, yeni yılı Wyndham Grand İstanbul Levent’te karşılamayı tercih edebilirler. Otelde bulunan Carême Restaurant’ta akşam boyunca canlı müzik olacak ve masalarda kişi başı 1.100 TL’den rezervasyon yapılabiliyor. Wyndham Grand İstanbul Levent’in hazırladığı şık yılbaşı menüsünde, deniz mahsulleri ve et yemeklerinin yanı sıra sebze ağırlıklı geleneksel Türk yemekleri de bulunuyor. 

Share this content: