Şehir hayatından deniz kıyılarına uzanan çok yönlü görünümlerin adresi Beymen Collection2024 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu için oyuncu Selma Ergeç’in kamera karşısına geçtiği özel sezon kampanyası ile hafta sonu, ofis ve sıcak yaz günlerine dair yeni sezonun anahtar parçalarını zamansız bir seçkiyle buluşturuyor.

2024 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu, Bali’den ilham alan Hot Summerseçkisinde doğanın sakinliğini vurguluyor. Kahverengi, beyaz ve siyah tonları, modern ve yalın formdaki “Bali Çiçek” desenleriyle zenginleşiyor. Afrika’dan Endonezya’ya uzanan esin kaynaklarıyla dolu Hot Summer’ın ipek takımlarında ise “Primitif Botanik” deseni karşımıza çıkıyor. Pamuk ve keten gibi doğal dokular, yazlık fisto kumaşlar, harem pantolon-büstiyer takımları da temayı tamamlıyor.

Yazın vazgeçilmezi Marin Marin” temasının modası ise hiç geçmiyor. İndigo ve beyaz hakimiyetindeki şort ve ceket takımlar, denim elbise ve etekler, altın detaylarla zenginleşen denim dokusu kazandırılmış tüvit ceketlere; çini motifli ipek gömlek-pantolon takımları ve farklı boyutlarda kullanılan “Ortanca” desenleri eşlik ediyor.

City Summer” seçkisinde başrolde yer alan yavruağzı, sezonun diğer favori renkleri vizon, bej ve ekru ile buluşuyor. Şehir stiline zarif dokunuşlar katan etek-büstiyer takımları ve “Endonezya Çiçek” deseniyle hareket kazanan takımlar koleksiyona dinamizm katıyor.

Doğaya saygılı “Essential Hemp” teması, tene nefes aldıran doğal kenevir kumaşla tasarlanan parçalardan oluşuyor. Pembe, sarı ve haki tonlarının göze çarptığı, hem şehir hayatına hem doğa keşiflerine eşlik edebilen tasarımlar, minimal şıklığın ipuçlarını taşıyor.  

Oyuncu Selma Ergeç ile buluşan Beymen Collection 2024 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu, tüm yaz giyebileceğiniz parçalar ve zengin aksesuar ve ayakkabı seçkisiyle Beymen’lerde ve Beymen.com’da keşfedilmeyi bekliyor.

Share this content: