DeFacto, çocuğu için özgün bir stil oluşturmak isteyen ebeveynlere kaliteli ve sevimli desenlerdeki kumaşlardan üretilen, yüzde yüz pamuk ve organik bebek giyim alternatifleri sunuyor. 0-5 yaş arası kız ve erkek çocuklar için popüler kombinler, DeFacto kalitesiyle tercihiniz olacak. 

Her ebeveyn, doğumdan itibaren bebeği için kaliteli, konforlu ve şık kıyafetler ister.  DeFacto, anne babaların içine sinecek kaliteli, organik ve yüzde yüz pamuk kumaşlardan üretilen, rengarenk keyifli tasarımlarıyla bebek stilini baştan yaratıyor. Kız bebekler için hazırlanan ürünler, pembeden ekruya, bordodan beje, turuncudan kırmızıya uzanan geniş bir renk paleti sunuyor. Erkek bebekler için de zengin renk ve desen çeşitliliği sunan DeFacto, çıtçıtlı body ve zıbınlar, rengarenk tulumlar ve set halindeki giyim ürünleriyle tarz yaratıyor. 

Bebek kıyafeti seçmek bazen karmaşık bir görev olsa da, hem ebeveynlerin hem de çocukların seveceği bir etkinlik haline gelebiliyor. DeFacto’nun bebek giyim kategorisinde bulunan Disney karakterlerini renklendirdiği lisanslı tasarımlar, bebeklerin tarzına eğlenceli ve renkli bir detay kazandırıyor. Kolay giydirilip çıkarılabilen esnek ve yumuşak kumaşlı günlük alternatifler ya da özel günler için tercih edilebilecek şık elbiselerle, çocuklar stilini DeFacto ile ortaya koyacak.

DeFacto Bebek Giyim ürünlerine www.defacto.com adresinden, DeFacto mobil uygulamasından ve tüm DeFacto mağazalarından ulaşılabiliyor.

Share this content: