HABERLER MAGAZİN

Transformers ve My Little Pony Özel Koleksiyonu Fenerium’larda

Hasbro’nun Türkiye’nin öncü spor kulüplerinden Fenerbahçe ile yaptığı işbirliği çerçevesinde My Little Pony ve Transformers’ın lisanslı ürünlerinden oluşan koleksiyon, “Maceraya Takım Ruhuyla Ortak Ol” sloganıyla tüm Fenerium mağazalarında satışa sunuluyor. Hasbro Fenerium Maceraya Takım Ruhuyla Ortak Ol

Adalet Kocaeli Gazetesi

youtube.com/msemedya

Hasbro’nun Türkiye’nin lider spor kulüplerinden Fenerbahçe ile yaptığı iş birliği sonucunda My Little Pony ve Transformers’ın lisanslı ürünleri Fenerbahçelilerle buluşuyor.

Türkiye çapındaki tüm Fenerium mağazalarında

Türkiye çapındaki tüm Fenerium mağazalarının yanı sıra seçili oyuncak mağazalarında da satışa sunulan koleksiyonda tekstilden kırtasiyeye, aksesuardan ev tekstiline ve bebek ürünlerine birçok ürün yer alıyor.

Fenerbahçeli minik taraftarların beğenisini toplayan koleksiyonda, Transformers’ın sevilen karakterlerinden Bumbleebee’nin Fenerbahçe formasıyla yer aldığı tişörtler büyük ilgi görüyor. Önünde My Little Pony karakterleri, sırtında ise Pony kanatları yer alan Fenerbahçe logolu sweatshirtlerin yanı sıra kalemlik ve çantalar da çok seviliyor.

1984 yılından beri Türkiye’de de faaliyet  Hasbro hakkında

Dünyanın en iyi oyun deneyimini yaşatma hedefiyle çalışan Hasbro, 1984 yılından beri Türkiye’de de faaliyet gösteren global bir oyun ve eğlence şirketidir. Oyun ve oyuncaktan televizyon programlarına, sinema filmleri ve dijital oyunlardan lisanslı ürünlere geniş bir yelpazede hizmet veren Hasbro;

NERF, My Little Pony, Transformers, Play-Doh, Monopoly, Littlest Pet Shop Minişler gibi kendi ikonik markalarının yanı sıra yaptığı işbirlikleriyle Star Wars, Spider-Man ve Disney Prensesler gibi markaları da tüketicilerle buluşturmaktadır.

Bünyesinde bulunan Hasbro Studios ve film şirketi Allspark Pictures ile markalarının hikâyelerini ekranlara da taşıyan Hasbro, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri aracılığıyla çocuklar ve ailelerine daha iyi bir dünya sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

CR Magazine’in (Kurumsal Sorumluluk Dergisi) “2017 En İyi 100 Kurumsal Vatandaş” listesinde ilk sırada yer alan Hasbro, son altı yıldır dünyanın en saygın araştırma merkezlerinden Ethisphere Enstitüsü tarafından belirlenen “Dünyanın En Etik Şirketleri” listesine girmeyi başarmıştır.

[irp posts=”1642″ name=”Salgın Hastalık influenza A’dan korunma yollarını açıklıyoruz!”]

Hasbro Fenerium Maceraya Takım Ruhuyla Ortak Ol

Adalet Kocaeli Gazetesi Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/adalet-kocaeli-gazetesi-geliyor/

Hasbro Fenerium Maceraya Takım Ruhuyla Ortak Ol, Hasbro Karakterleri, Hasbro Oyuncakları, Oyuncakçılar Hasbro, Hasbro karakterleri, Adalet Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haber, İzmit Haber

Hasbro Fenerium Maceraya Takım Ruhuyla Ortak Ol, Hasbro Karakterleri, Hasbro Oyuncakları, Oyuncakçılar Hasbro, Hasbro karakterleri, Adalet Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haber, İzmit Haber
Hasbro Fenerium Maceraya Takım Ruhuyla Ortak Ol

Paylaşım

Bunlar da hoşunuza gidebilir...