Volkswagen en sonunda Türkiye’de üretim yapmaya başlıyor. Volkswagen Türkiye Ticari araç üretimi

Adalet Kocaeli Gazetesi

youtube.com/msemedya

Volkswagen Türkiye Ticari araç üretimi, VW Gölcük fabrikası, volkswagen izmit fabrika, volkswagen kocaeli fabrika, volkswagen fabrikası, adalet kocaeli

Volkswagen yönetimi tarafından yapılan açıklama bu gelişmeyi doğruladı. Volkswagen CEO’su Herbert Diess yaptığı açıklamada Ford ile birlikte ticari araç üretiminde ortak olacaklarını belirtti. Hatta bu ortaklığın gelişerek sürmesi de büyük olasılık. Ford’un en önemli tiraci araç üretim yeri olan Ford Otosan Kocaeli Gölcük Fabrikası’nda ortak bir üretim yapılması artık kimse için sürpriz olmayacak.

Volkswagen Transporter Türkiye’de üretilecek

Ford Transit gibi son derece iddialı bir ticari araç olmasının getirdiği artıyı kullanmak isteyen Volkswagen, Transporter modelini Gölcük Fabrikası’nda ortak platformda üretecek gibi görünüyor.

Bilindiği gibi daha önce bu tip anlaşmayı Fiat yapmıştı ve gerek Fiat Doblo gerekse Fiat Fiorino farklı marka isimleriyle de üretilmişti (Opel, Citroen, Peugeot).

[irp posts=”1009″ name=”Kışın Kilo Almamak İçin Ne Yapmalıyız?”]

Volkswagen Türkiye Ticari araç üretimi

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/kisin-kilo-almamak-icin-ne-yapmaliyiz/

Volkswagen Türkiye Ticari araç üretimi, VW Gölcük fabrikası, volkswagen izmit fabrika, volkswagen kocaeli fabrika, volkswagen fabrikası, adalet kocaeli, Adalet Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haber, İzmit Haber

Share this content: