Eşsiz formülüyle güzellik tutkunlarının yeni favorisi Super Stay Active Wear Fondöten, aktif yaşamınızda, hatta spor yaparken bile kusursuz görünmenize olanak sağlıyor. Maybelline New York Super Stay Active Wear Fondöten ile cildiniz kusursuz gözükürken nefes almaya devam ediyor!

Cilde nefes aldıran hafif dokusuyla Maybelline New York Super Stay Active Wear Fondöten, hayatınızın en hareketli anlarında bile süper kalıcılık ve tamamen kusursuz bir görünüm sağlıyor. Cilde eşit bir şekilde uygulanan ve uygulanır uygulanmaz kusursuz bir görünüm sağlayan Super Stay Active Wear fondöten, hava gibi hafif his bırakan formülü sayesinde ağırlık hissi bırakmıyor. Günlük koşuşturmaya karşı dayanıklı ve maske kullandığımız bu günlerde dayanıklı yapısıyla bozulmayan Super Stay Active Wear fondöten, tüm beklentileri karşılıyor.


Ağırlık hissi bırakmayan Super Stay Active Wear, yüksek kapatıcılık ve 30 saate kadar* kusursuz görünüm sağlıyor. Tenin güzelliğini ortaya çıkaran Super Stay Active Wear, suya, tere, bulaşmaya ve transfere dayanıklı özelliklere sahip. Bu özellikleri sayesinde, cildinize verdiği kusursuz etki en hareketli anlarınızda, spor yaparken bile azalmıyor, bozulmuyor. Super Stay Active Wear fondöten yüksek kapatıcılığıyla mat bir bitiş sağlarken, kusursuz bir ten görünümüne kavuşmanıza yardımcı oluyor.


Yağlı bir his bırakmayan Super Stay Active Wear Fondöten, kolay dağılımı ve ciltte sağladığı eşit görünüm ile konforlu bir his ve rahat bir kullanım sunuyor. Deneyenlerin %85,1’i kullandığı fondöteni Maybelline New York Super Stay Active Wear fondöten ile değiştirebileceğini söyledi.**

*Kişisel değerlendirme, 163 kadın

**Tüketici testi, 101 kişi

Maybelline New York Hakkında

Maybelline New York, makyaj kategorisinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.  Makyaj trendlerini “Podyumlardan Sokaklara” taşıyan Maybelline New York, renkler konusunda uzmanlığı ile birbirinden farklı makyaj deneyimleri yaşatıyor. Dinamik, genç ve trend belirleyici Maybelline New York, tüketicilerimizi farklı makyaj uygulamaları konusunda bilgilendirmeye; bunu yaparken de markanın ana değerleri olan şehirli,  orijinal ve özgür duruşundan kopmamaya özen gösteriyor.

Share this content: