Uzun yıllardır steakhouse konseptinin başyapıtı kabul edilen Nusr-Et markasının burger restoranı Saltbae, dünyada tek çatı altında en büyük yiyecek ve içecek alanına sahip İGA İstanbul Havalimanı’nda, 100’den fazla işletme ile yolculara uçuş öncesi ve sonrası yeme & içme hizmeti sunan TUM ev sahipliğinde açıldı.

Asya, Avrupa ve Orta Doğunun kesiştiği nokta İGA İstanbul Havalimanı’nda yeme & içme hizmeti veren TUM, dünyaca ünlü restoranları yolcularla buluşturmaya devam ediyor. 

TUM, dünyada bir ilke imza atarak, uluslararası çapta ünlü restoran zinciri Nusr-Et’in burger restoranı “Saltbae Burger”ın ilk havalimanı şubesini, İGA İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde hizmete açtı.

2023 yılını 80 milyon yolcu hedefine yaklaşarak tamamlamayı planlayan İGA İstanbul Havalimanı’nda, Türk ve Dünya mutfağından benzersiz lezzetleri yolcular ile buluşturan TUM; seyahat öncesinde Saltbae Burger’ı deneyimleterek gastronomik deneyimi bir üst noktaya taşımayı hedefliyor.

Özgün pişirme teknikleri ve eşsiz sunumlarıyla dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan; et severlerin gönlünde taht kuran Nusr-Et, Saltbae Burger ile burger tutkunlarına da unutulmaz bir deneyim sunuyor. 

Özel tasarlanmış farklı burger çeşitleri, lezzetli yan ürünleri ve tatlı seçenekleriyle zenginleştirilen Saltbae Burger’in menüsü, misafirlerin et tercihlerine ve farklı damak tatlarına hitap edecek çeşitlilikte, her zevke uygun lezzetler sunmayı amaçlıyor. Nusret Gökçe‘nin kendine has et pişirme teknikleri ve lezzet imzası bu özel burger restoranının menüsünde yerini alırken; tüm burger severleri bu şöleni yaşamaya davet ediyor.

Sadettin Cesur'un Yeni Adresi Belli Oldu

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan TUM CEO’su Sadettin Cesur; “Dünya çapında ün kazanmış Nusr-Et restoranlarının “Saltbae Burger” isimli burger restoranını İGA İstanbul Havalimanı’nda açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Uluslararası alanda tanınan ve beğenilen Türk şef Nusret Gökçe’nin eşsiz lezzet imzası ve et pişirme teknikleriyle hazırlanan burgerler, yolcularımıza benzersiz bir deneyim sunacak. TUM olarak, hizmet kalitemizi ve çeşitliliğimizi her geçen gün daha da artırmaya devam edeceğiz. TUM çatısı altındaki 108 işletme ve 55 markamızın yanı sıra sahip olduğumuz portföyü zenginleştirmek için de her geçen gün var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz ” dedi.

Dünyanın farklı havalimanlarında da restoran açmayı planlayan Nusret Gökçe, ilk kez İGA İstanbul Havalimanı’nda Saltbae lezzetlerini ziyaretçilerle buluşturdukları için çok gururlu olduğunu belirtirken, “Avrupa’nın en işlek havalimanı olan İGA İstanbul Havalimanı’na Nusret lezzetlerini getirmiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Havalimanının kalbinde açtığımız Saltbae Burger restoranımız ile yolcu misafirlerimize İstanbul’dan ayrılmadan önce unutulmaz bir Nusret deneyimi sunacağız” dedi. 

Share this content: