HABERLER MAGAZİN

Çocukların Sevdiği Kanal Cartoon Network 2019’a hazır!

Çocukların sevilen kanalı Cartoon Network 2019’a yeniliklerle “merhaba” diyor. Yeni yılda rating değerlendirmesine dahil olan Cartoon Network, izlenme oranlarıyla karnesini çocuklardan alacak! 2019’da “Yeniler Kuşağı” ile 2019 boyunca her ay yeni bir çizgi filmi ekranlarına taşıyacak olan Cartoon Network’te ilk olarak “Craig’in Krallığı” 7 Ocak’ta izleyicileri bekliyor! Cartoon Network 2019

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

Renkli çizgi filmlerin kanalı Cartoon Network 2019’u heyecanla karşılıyor. Yepyeni çizgi filmler, renkli karakterler ve dopdolu sürprizlerle 2019’a adım atan Cartoon Network artık rating değerlendirmesine dahil oluyor. Cartoon Network’ün renkli kahramanları artık karnelerini çocuklardan alacak. Çocukların Cartoon Network’e gösterdiği ilgi, rakamlarla da kanıtlanacak.

Cartoon Network 2019 Yeniler Kuşağı başlıyor

2019 yılında Cartoon Network’ün neşeli yüzlerine yepyeni karakterler katılacak. “Yeniler Kuşağı” ile çocuklar her ay yeni bir çizgi filmle tanışacak, bambaşka maceralara yelken açacak. Yeniler Kuşağı hafta içi her gün 18.00’deyayınlanacak.

Craig’in Krallığı çocukları bekliyor

Yeniler Kuşağı’nın ilk kahramanı “Craig’in Krallığı” çizgi filmiyle Craig olacak. Craig ile arkadaşlarının birbirinden heyecanlı maceraları ile çocuklar, yeni dostlukların dünyasını keşfedecek ve aynı sokakta yaşayan üç arkadaşın gizli dünyasında bilinmeyene doğru büyük bir keşife çıkacakİzleyenler, aynı sokakta yaşayan Craig, JP ve Kelsey’nin macera dolu eğlence haritasına adım atacak.
2019 yılının en yeni çizgi filmleri, renkli karakterleri Cartoon Network’te, birbirinden eğlenceli videoları ve oyunları da www.cartoonnetwork.com.tr’de olacak.

Cartoon Network Hakkında

Turner’ın global bir çocuk markası olan Cartoon Network, çocuklar ve aileler için özel olarak çizgi film içeriği üreten bir çizgi film kanalıdır. Yenilikçi kimliğiyle 192 ülkede 400 milyondan fazla haneye ulaşan Cartoon Network, çocuklara Ben 10, Powerpuff Girls, Kafadar Ayılar, Gumball ve OK K.O! gibi ilham verici, yaratıcı ve ilgi çekici içerikler sunuyor. Cartoon Network’ün, çocukların ‘akran zorbalığı’ sorununa dikkat çeken sosyal sorumluluk projesi ‘Zorba Olma Kanka Ol’ bu problemin üzerine eğilen yetişkinler ve çocuklar için önemli bir kaynak olarak görülüyor.
Bir WarnerMedia şirketi olan Turner ise, birçok farklı temada içerik oluşturan ve hayranlarına içeriği her zaman ve her yerde ulaştırarak olağanüstü deneyimler sunan global bir eğlence, spor ve haber şirketidir. Turner, aralarında CNN, Cartoon Network, Boomerang, Adult Swim, Bleacher Report, ELEAGUE, FilmStruck, Great Big Story, HLN, iStreamPlanet, Super Deluxe, TBS, Turner Classic Movies (TCM), TNT, truTV and Turner Sports’un yer aldığı dünyadaki en değerli markalardan bazılarının sahibidir.

Paylaşım

Bunlar da hoşunuza gidebilir...