Access Facelift ile mimiklerinizi dondurmadan, iğneler ya da çeşitli kimyasallar vs… kullanmadan veya vücudunuza başka bir travma yaratmadan, kolaylıkla ve eğlenerek daha GENÇ ve GÜZEL hissetmek ve görünmek ister misiniz? Access Facelift ile enerjetik yüz germe ile cildinizi tazeleyin.

Access Consciousness Enerjetik Yüz Germe (Kozmik Botoks) , yaşlanmanın belirtilerini tersine çevirebilen yüzde ve bütün beden boyunca hatta iç organlarda da benzer etkileri yaratabilen, bedeni gençleştiren, onaran harika bir prosestir. En az 20 kez yapılırsa, kalıcı olduğu görülür.

Uygulayıcı-Simge Özdemir

Akupunktur iğneleri, botoks, kimyasal maddeler, ameliyat, pahalı kremler ve bedenimizde birçok travmalar yaratmaya gerek duymadan yaşlanmanın belirtilerini tersine çeviren bir uygulamadır. Enerjetik botoks-Yüz germe, bütün bedenimizde etkili olur ve en az 20 seanstan sonra vücudumuzun değişimine, özüne ulaşırız. Facelift uygulaması ile, yumuşak ve rahatlatıcı dokunuşlarla yüzünüz, boynunuz ve bedeniniz yeniden gençleşir. Bu eşsiz teknik, frekanslar harekete geçirilerek vücudumuzda ve yüzümüzde bulunan enerjinin doğal akışını düzenler.

Yaşamımız boyunca yüklendiğimiz tüm duygular ve uzun vadeli stresin yol açtığı travmalar yüzümüzde ve bedenimizde ağır hasarlar oluşturur. Enerjetik Facelift, travmalar nedeniyle oluşan tıkanıklıkların en derin katmanına inerek hücreleri harekete geçirir ve yaşlanma etkilerini tersine çevirir

Bir seans yaklaşık 90-120 dakika sürer. Her yaştan ve herkes için uyumlu çalışır ve güvenli bir tekniktir. Facelift, tüm dünyada spalarda, masaj salonlarında, güzellik merkezlerinde, anti-aging merkezlerinde ve plastik cerrahi merkezlerinde güvenle kullanılmaktadır.

Access Facelift ile neler olur?
1. Cilt kırışıklıkları elimine olur, başta yüz olmak üzere bütün bedeni etkiler
2. Göğüsleri dikleştirir
3. Yüzde ki leke, sivilce, akne, yara ya da travma izleri, vs azaltır ya da tamamen giderir. Cilt ışıl ışıl olur.
4. Dokuları sıkılaştırır, cilt esnekliğini arttırır.
5. Yaşlanmayla ilgili tüm bakış açıları silinir
6. Kendinizi daha enerjik hissedersiniz.
7. Facelift kısmi Barsla başladığı için aynı zamanda kısmi Bars seansı da almış olursunuz.
8. Bu proses ardışık olarak en az 20 kere uygulandığında etkisi kalıcı hale gelir.

Neler yok?
1. Acı yok, travma yok
2. Botoks iğneleri yok, mimiklerin donması yok
3. Kimyasallar yok
4. Risk yok

Uygulayıcı-Simge Özdemir
[email protected]

Sağlıklı, genç, ışıltılı günler dilerim.

Access Facelift

Share this content: