HABERLER

Türk markası Taft Coffee ‘Dünyanın En Sert Kahvesi’ ödülünü aldı

Yepyeni bir kahve markası doğdu, hem de en sertinden… Kısa sürede kahve tutkunlarının merakını celbeden Taft Coffee, Türkiye’nin ilk ve tek yüksek kafeinli kahve markası. ‘Dünyanın En Sert Kahvesi’ olduğunu uluslararası alanda belgeleyen Taft Coffee, aynı zamanda rahat ve lezzetli bir içime sahip. 2018’in Altın Markası ödülü ‘Dünyanın En Sert Kahvesi’ Taft Coffee’nin

Geçtiğimiz yıl genç girişimci Umut Erkan tarafından hayata geçirilen Taft Coffee, kısa sürede kahve tutkunlarının vazgeçilmezi olmayı başardı. Bundaki en büyük etken ise dünyanın en sert kahvesi olması. Taft Coffee’nin yaratıcısı; uyandırmaya gücü yetemeyen kahvelere bir tepki olarak, Türkiye’nin ilk ve tek yüksek kafeinli kahve markasının doğduğunu belirtiyor. Tamamen yerli sermaye ile kurulan Taft Coffee, ilk günden itibaren tüketicileriyle, internet sitesi www.taftcoffee.com üzerinden buluşuyor.

Yüksek kafein yüksek enerji

Endonezya-Honduras harmanından hazırlanan Taft Coffee, özenle toplanan kahve çekirdeklerinin, ustalıkla kavrulduğu özel bir tat. Üretiminde hiçbir kimyasal madde kullanılmayan kahve tamamen organik. Kilogram başına 23 gram kafein içeriğiyle Türkiye’nin en sert kahvesi statüsündeki Taft Coffee’yi, uyanık, dinç ve enerjik kalmak isteyenler dilediğinde yudumlayabilir. Rahat içimiyle ve üstün lezzetiyle kahve seven herkesin keyifle tüketebileceği marka, hayatın tadına varmak isteyenlerin tercihi.

2018’in Altın Markası ödülü ‘Dünyanın En Sert Kahvesi’ Taft Coffee’nin

Paylaşım

Bunlar da hoşunuza gidebilir...