KORAY VAROL OKULLARI’NDAN ROBERT KOLEJİ VE GALATASARAY LİSESİ’NE KORAY VAROL Okullarında Öğrencilerin %37’si %0,82’lik dilimde yer alarak üstün başarılara imza attı.e

Koray Varol Okulları da öğrencilerin hedefledikleri liseleri kazanabilmesi adına nitelikli eğitim ilkelerini benimseyen felsefenin devamlılığı üzerine kurulan Koray Varol Akademi Okulları bu sene de öğrencileriyle LGS’de büyük başarılara imza attı. KVA Yayınları’nın ve Koray Varol Akademi Okulları’nın kurucusu Eğitim Uzmanı Koray Varol’un gururla bahsettiği ve çok emek harcadıkları dile getirirken 10 öğrencisi her öğrencinin hayali olan Robert Koleji’ni kazandı. LGS sonuçlarına göre öğrencilerinin %37’si %0,82’lik dilimde yer aldı. Robert Koleji, Galatasaray Lisesi gibi tüm öğrencilerin hayallerini süsleyen okulları tercih edebilecek öğrenciler heyecanlarını öğretmenleri ile paylaşırken aileleri de ne kadar gurur duyduklarını dile getirdi.

Sayısız öğrencinin üst düzey liselere girmesini sağlayarak önemli başarılara imza atan dershane geçmişlerinin getirdiği deneyim ve birikimleri Koray Varol Okulları’nın eğitim alanında daha güçlü ve gelecek nesillere değer katarak yollarına devam ediyor.

Share this content: