Huawei Telefonları Android Kullanımı

Google, Huawei’nin yeni telefonlarında Android yazılımının güncellenmeyeceğini duyurdu. Huawei Kullanıcıları Android İşletim Sistemi Kullanmaya Devam Edebilecek Mi? Bu konu hakkında Huawei Türkiye yetkilileri tarafından bir açıklama yapıldı. Huawei Telefonları Android Kullanımı

Kocaeli Gazeteler, İzmit Gazeteler, Gölcük Gazeteler, Gazeteler İzmit, Gazeteler Kocaeli, Gazeteler Gölcük

Adalet Kocaeli Gazetesi

100. Yıl Coşkusunda İzmitlilere Kutlama Alanı Dar Geldi!

HUAWEI, Android’in dünyadaki gelişimine ve büyümesine önemli katkılarda bulunmuştur. Android’in en önemli küresel iş ortaklarından biri olarak hem kullanıcılara hem de sektöre fayda sağlayan bir ekosistem geliştirmek için açık kaynaklı platformlarıyla yakın bir şekilde çalışmaktadır.

HUAWEI, tüm dünyada bugüne kadar satılan ve halihazırda stokta bulunan tüm HUAWEI ve Honor akıllı telefon ve tablet ürünleri için kullanıcılarına güvenlik güncellemeleri ve satış sonrası hizmetler sunmaya devam edecektir.

Dünya çapında tüm kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak amacıyla güvenli ve sürdürülebilir bir ekosistem kurmaya devam edeceğiz.

Ayrıca referans için Google ve Android’den gelen açıklamaları sizinle paylaşmak isteriz:

Google:
“Kanuna uyuyor ve sonuçları gözden geçiriyoruz. Hizmetlerimizin kullanıcıları için Google Play ve Google Play Protect’teki güvenlik korumaları mevcut HUAWEI cihazlarında çalışmaya devam edecek.”

Android:
“ABD hükümetinin son eylemlerine uymak üzere attığımız adımlarla ilgili olarak HUAWEI kullanıcılarından gelen sorulara istinaden, ABD hükümetinin tüm gereksinimlerine uymakla birlikte, tüketicilerin halihazırda kullanmakta olduğu mevcut cihazlarda Google Play ve Google Play Protect’in güvenliği gibi hizmetlerin çalışmaya devam edeceğini garanti ederiz.”

[irp posts=”2167″ name=”Obeziteye yol açan faktörlere dikkat! Obezite Hangi Hastalıklara Neden Olur?”]

Huawei Telefonları Android Kullanımı

Adalet Kocaeli Gazetesi

Share this content: