Macriq; modernizmin yolunu, tasarımlarında kullandığı özel İtalyan derisi ve kendine has formu ile harmanlıyor. Zanaat kökenli ailenin üç kuşaktır edindiği deneyim ve bilgisini aktardığı form ve sınırsız renkleri ile hayatımıza giriş yapıyor.

Güçlü kadınlara, gündelik stillerinde de etkili parçalarla dokunmak isteyen Macriq, yeni kolekisyonu ile zamansız ve minimalist bir tavırla karşımıza çıkıyor.

Macriq  koleksiyonunda tercihini, sınırsız renk seçeneği ve dikkat çeken formlardan yana kullanarak, sezonun algoritmasını değiştiriyor. Sofistike ve güçlü bir duruş benimseyen Macriq, bu kavramlara hayal gücüyle yön veriyor. Renklerin ve modern formların başrollerde yer aldığı samimi ve çabasız şıklığının anahtarı olacak olan koleksiyon gardırobunuzun vazgeçilmez parçası olmaya aday.

Şimdi Şehir Şıklığında Değişim Zamanı

Anais ve Lucine modellerinin otuz farklı rengini kapsayan koleksiyonun ilham kaynağı ise kendi tasarım kodunu oluşturan ve her daim stili ile bir adım önde olan kadınlardan oluşuyor.

Anais; özel zanaat teknikleri ile birleştirerek oluşturuldu. Farklı formu, pürüzsüz yüzeyi ve renk seçenekleri ile günün her anında size eşlik etmeye hazır. 

Lucine ise; şeklini kaybetmeden kullanım kolaylığı sağlarken; kapağının altındaki özel aksesuar sayesinde kolayca kilitleniyor. Lucine hem elinizde hem de omzunuzda rahatlıkla taşıyabileceğiniz şekilde tasarlandı.

Macriq’in tasarımlarına www.macriq.com’dan ulaşabilirsiniz. 

Share this content: