HABERLER

Ege Perla Çocuk Kulübü tüm çocukları kucaklamak üzere 30 Kasım’da açılıyor

İzmirli Ege Perla, Ege Perla Çocuk Kulübü’nü coşkulu bir partiyle 30 Kasım’da açıyor. Sürpriz hediyeler, etkinlik ve ikramlarla açılacak Ege Perla Çocuk Kulübü’nde çocuklar çok eğlenecek!

İş GYO tarafından hayata geçirilen, İzmir’in ilk karma projesi Ege Perla eğlence dolu etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Farklı yaş gruplarından çocuklara öğrenirken eğlenebilecekleri, hayal güçlerine katkıda bulunan etkinlik ve atölyeler sunan Ege Perla, tüm bu faaliyetlerini Ege Perla Çocuk Kulübü çatısı altında birleştiriyor.

30 Kasım Cumartesi günü, İzmir’in en önemli sosyal medya topluluğu olan ‘İzmir Anneleri’nin altıncı yaş günü kutlamasıyla birlikte kapılarını açacak olan Ege Perla Çocuk Kulübü yıl boyu eğlence dolu etkinliklerle çocukları ağırlayacak.

Ege Perla Çocuk Kulübü’ne görkemli açılış

Ege Perla Çocuk Kulübü’nün ‘Bu bir çocuk partisidir’ sloganıyla çocuklara kendilerini ayrıcalıklı hissettireceği açılış partisinde; köpüren baloncuk, sihirbaz & jonglör gösterisi ve sosis balon etkinliklerine gün boyunca sürecek yüz boyama, drama, dans, beden ritmi atölyeleri eşlik edecek. Minikler için kocaman eğlence vaat eden Ege Perla Çocuk Kulübü açılış partisinde tüm çocuklara unutulmaz bir gün yaşatacak.

Minik misafirleri için lezzetli ikramlar hazırlayan Ege Perla Çocuk Kulübü, patlamış mısır, pamuk şeker, macun şekerler ile açılış partisinde küçük misafirlerini rengarenk tatlarla buluşturacak. Çocuklara özel hediyelerle devam edecek lansman partisi tüm İzmirlilerin ücretsiz katılımına açık olacak.

Ege Perla’nın çocukları hem eğleniyor hem öğreniyor

2019 yılı içerisinde Bilim Şenliği etkinliği ile 4-12 yaş aralığındaki çocuklara ücretsiz bilim etkinlikleri ve sohbetleri gerçekleştiren, Ezo Sunal ile keyifli atölyeler ve dans etkinlikleri düzenleyen, hemen ardından çocukların en sevdikleri karakterlerden Kral Şakir ve Pijamaskeliler karakterlerini İzmirli çocuklarla buluşturarak Çocuk Kulübü’nün temellerini atan Ege Perla; artık çocuklara Ege Perla Çocuk Kulübü üzerinden seslenecek.

Yarı açık alışveriş merkezi modeliyle kurgulanan ve yönetimini Kanyon Yönetim’in üstlendiği Ege Perla, Alışveriş ve Yaşam Merkezi konseptinin yanı sıra farklı peyzaj, mimari özellikleri, kültür ve sanat etkinlikleri ve duyarlılığıyla İzmir’e değer katmaya devam ediyor.

Etkinlik programı:

SaatSüreAtölye Adı
12:15-13:0045 dkSihirbaz
13:00-14:001 saatDrama Dersi
14:00-14:3030 dkJonglör
14:30-15:301 saatDans Atölyesi
15:15-16:4530 dkBubble Show
16:45-17:451 saatBeden Ritim Atölyesi
16:45-17:451 saatSosis Balon Gösterisi

Paylaşım

Bunlar da hoşunuza gidebilir...