Bodrum’un ilk ve tek festivali Çikolata & Kahve 14-16 Nisan 2023 tarihlerinde Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Bu sene Bodrum’da 2.si gerçekleşecek olan Çikolata & Kahve Festivali, 14-16 Nisan 2023 tarihlerinde Oasis Alışveriş Merkezinde ziyaretçilerini ağırlayacak. Damakların şenleneceği bu özel festivalde kahve çikolata tutkunları farklı tatları deneyimleme fırsatı bulacak. Birçok markanın yeni ürünlerini meraklılarıyla ilk kez buluşturacağı festivalde dopdolu 3 gün yaşanacak.

Çikolata & Kahve Festivali, gün boyu sürecek eğlence ve keyifli aktivitelerin yanı sıra renkli aktivitelerede ev sahipliği yapacak.

Girişin ücretsiz olduğu festival boyunca Dj Vedat Sarı performansını sergilerken, katılımcıların ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere tanıtacakları stantlar, sektör öncülerinin ilham veren konuşmalarının bulunduğu paneller, Atölyeler, Engin Varol ile Coffee Roast Master,  Chef  Şenay Böke moderatörlüğünde çikolata workshoplar, tadımlar, depremzede çocuklara özel etkinlikler ve birçok aktivite ziyaretçileri bekliyor olacak. Oasis Alışveriş Merkezi’nde sadece büyükler değil, çocuklar da aileleri ile Festival’de eğlenceye çikolata ve kahveye doyacaklar.

Bodrum Çikolata & Kahve Festival’in yaratıcısı Gülay Ece Harmandaoğlu katılımcı birçok firmanın piyasaya yeni sürdükleri ürünleri Festival’de ziyaretçilerle buluşturacağını söyleyerek şu bilgileri verdi: Geçen sene olduğu gibi bu sene de Hayvan Haklarına destek olacak festivalimizin yanında depremzede çocuklarımıza workshoplar hazırladık. “Bodrum’da böyle bir festival yaptığımız için çok mutluyuz. Özellikler Sosyal Sorumluluk projelerine önümüzdeki aylarda da farklı festivallerle yaparak ağırlık vereceğiz” dedi.

Festival’e destek olarak birçok sponsor da yer aldı

Festivale Grup Aura’nın yanında ürün sponsoru Top Roaster, mekan sponsoru ise Oasis Alışveriş Merkezi oldu. Bodrum’da 2. kez yapılan Çikolata & Kahve Festival’i 3 gün sürecek.

Sokak Hayvanları yararına çekiliş yapılacak

Festival’in Sosyal Sorumluluk projesinde Sokak Hayvanları yararına yapılacak olan çekiliş de olacak. Çekilişe ürün desteği veren firmalar; Varona coffee, Bodrum beslenme Öznur Subaşı , Karia Su, Bodrum Dondurmacısı, N&R Tekstil, Harput Dibek Kahve, Sunset Restaurant Turgutreis, Art Bodroom, Eskici Black, CoBodrum, Molly Artisan Chocolate, My Chocolate Çikolata Müzesi  gibi birçok firma yer alıyor. Çekilişin geliri derneğe bağışlanacak.  Bodrum Çikolata & Kahve Festivali bu yıl da farklı tatları ve eğlenceyi zirvede yaşatacak.

Share this content: