SAĞLIK

ANNELER HERO BABY’İ ÖNERİYOR

Türkiye’nin lider tahıllı kaşık mama üreticisi Hero Baby’i her 10 anneden 9’u güvenle kullandıklarını belirtirken, Hero Baby tahıllı kaşık mamalarını tüm annelere öneriyor.

Türkiye’de üretim yapan tek bebek maması markası olan İsviçreli Hero Baby, tahıllı kaşık mamaları ile hem ciro hem de tonaj bazında pazar payı liderliğini elinde tutarken, gücünü annelerden almaya devam ediyor.

Hero Baby, bağımsız araştırma şirketi FikriMühim ile gerçekleştirdiği araştırmada, 6-36 aylık bebeği olan annelere, Hero Baby tahıllı kaşık mamalarını denettirdi. Deneyen her 10 anneden 9’u bundan sonra Hero Baby almayı düşündüğünü belirtirken, araştırmaya katılan annelerin %91’i markanın ürünlerinden memnun kalarak arkadaşlarına da tavsiye ettiğini dile getirdi.

Bebeklerin damak tatlarına uygun mamalar hazırlayan markanın aynı araştırma sonucunda, daha önce tahıllı kaşık mama yediren her 10 anneden 9’u bebeğinin Hero Baby tahıllı kaşık mamalarının tadını sevdiğini belirtti.

*Bağımsız araştırma firması FikriMühim; Hero Baby tahıllı kaşık mama ürününü deneyen, 6-36 aylık bebeği olan Türkiye temsili 2.000 anne ile gerçekleştirmiştir.

Paylaşım

Bunlar da hoşunuza gidebilir...