Vodafone’un yerli girişimcilere yönelik destek programı Vodafone Vitrin hızla büyüyor. Vodafone Vitrin Oyna Kazan

Oyna Kazan Haberleri, Vodafone Haberleri, Vodafone Vitrin Haberleri, Yarışma Haberleri, Kocaeli Haberleri, İzmit Haberleri, Adalet Kocaeli Gazetesi haberleri hakkında her şey haberimizde.

Adalat Kocaeli Gazetesi

youtube.com/msemedya

Vodafone Vitrin’in son üyesi, Türkiye’nin en çok kazandıran canlı bilgi yarışması olarak her gün binlerce lira dağıtan Oyna Kazan oldu. Oyna Kazan ile işbirliğine giden Vodafone, yarışmaya katılan müşterilerine farklı avantajlar sunacak. İşbirliği kapsamında, 1 Mart Cumagünü düzenlenecek Vodafone özel gününde birinciye 25 bin TL verilirken, toplamda ise 75 bin TL’lik ödül dağıtılacak.

Dijitalleşmede öncü operatör Vodafone

“Dijitalleşmede öncü operatör” vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone’un Türkiye’deki dijital girişimcilik ekosistemiyle işbirliği platformu olan Vodafone Vitrin programı, yeni firmaların katılımıyla büyümeye devam ediyor. Vodafone Vitrin’in son üyesi, Türkiye’nin en çok kazandıran canlı bilgi yarışması olarak her gün binlerce lira dağıtan Oyna Kazan oldu. Oyna Kazan ile işbirliğine giden Vodafone, yarışmaya katılan müşterilerine ek joker hediye edecek. Buna göre, fiyatı 6,99 TL olan ve toplam 6 joker verilen fırsat paketinde Vodafone’lulara 3’er joker daha hediye edilerek toplamda 9 joker hakkı verilmiş olacak. Vodafone ve Oyna Kazan işbirliği kapsamında, 1 Mart Cuma günü düzenlenecek Vodafone özel gününde birinciye 25 bin TL verilirken, toplamda ise 75 bin TL’lik ödül dağıtılacak. Yarışmaya katılım ücretsiz olacak.

[irp posts=”1219″ name=”Çocuğunuz Sürekli Hasta Mı Oluyor? Nedeni Ona Yedirdikleriniz!”]

Vodafone Türkiye Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Levent Gemici

Vodafone Vitrin’in yeni üyesi “Oyna Kazan”ı değerlendiren Vodafone Türkiye Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Levent Gemici, şunları söyledi:

“Vodafone Vitrin programıyla, Türkiye’nin yerli dijital firmalarını destekliyor ve onları 23 milyonu aşkın müşterimizle buluşturmak için iş ortaklığı yapıyoruz. Vodafone Vitrin ailesinin yeni üyesi ‘Oyna Kazan’, Türkiye’nin en çok kazandıran canlı bilgi yarışması olarak geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başladı. Oyna Kazan ile yaptığımız işbirliğiyle, yarışmaya katılan müşterilerimize farklı avantajlar sunacağız. Tüm Vodafone’luları 1 Mart Cuma günü düzenlenecek Vodafone özel gününe katılarak bu keyifli yarışmanın heyecanına ortak olmaya davet ediyoruz.”

[irp posts=”574″ name=”Ne kadar isteseniz de seyahat edemeyeceğiniz beş yer”]

Oyna Kazan’da Herkes kazanıyor

Onedio’nun canlı mobil bilgi yarışması Oyna Kazan’da belirli bir soru sayısı bulunmuyor. Yarışmacılar elendikçe sona kalan bin kişiden itibaren “Kazandıran Sorular” başlıyor. Bu andan itibaren ödül piramidinde aşılan her basamakta kazanılan ödül miktarı da artıyor. Böylece yarışmacılar, bilgi birikimi ve genel kültürünün karşılığında ciddi miktarda para kazanma şansı yakalıyor. Oyuncular, “Kazandıran Sorular”a geçilene kadar jokerlerini kullanabiliyor. Buna göre, Ekstra Can Jokeri, yanlış cevap verildiğinde yarışmaya devam etme imkânı veriyor. Cevap Eleme Jokeri kullanıldığında, sistem yanlış cevaplardan birini eliyor. Çift Cevap Jokeri ise tam emin olunmayan sorularda iki cevabı birden işaretleme hakkı sunuyor. Ünlü oyuncu İbrahim Selim’in sunduğu Oyna Kazan, her gün öğle ve akşam saatlerinde olmak üzere iki defa düzenleniyor. Oyna Kazan uygulaması, App Store ve Google Play Store uygulama mağazalarından indirilebiliyor.

Yılda 2 milyon TL’ye varan destek

Vodafone Türkiye’nin, bir mobil uygulama üzerinden dijital servis satışı yapan firmalarla işbirliği yapmak üzere geliştirdiği yeni iş modeli Vodafone Vitrin ile hem yerli girişimcilere değer katılması, hem de bireysel ve kurumsal Vodafone müşterilerine inovatif ürün ve servisler sunulması hedefleniyor. 6 aylık ortaklık sözleşmesi süresince 250 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişen satış ve pazarlama desteği sağlanan Vodafone Vitrin üyelerine ayrıca, mentor desteği, tanıtım desteği, eğitim desteği, teknoloji desteği ve operasyonel destek de sunuluyor. Vodafone Vitrin üyeleri, Türkiye pazarında kendilerini kanıtladıkları takdirde dünyaya da açılarak dijital ürün ve servislerini Vodafone’un faaliyet gösterdiği coğrafyalarda 700 milyona yakın müşterisine sunma fırsatı yakalayabiliyor. Vodafone Vitrin bünyesinde, Oyna Kazan’ın yanı sıra Sosyopix, Ailem Güvende, Sinemia, Scotty ve Storytel gibi firmalar bulunuyor.

[irp posts=”1868″ name=”Bu Yaza Damgasını Vuracak En Yeni Estetik Ve Güzellik Trendleri Güzellik & Bakım 2019 Fuarı’nda”]

Vodafone Vitrin Oyna Kazan

Adalet Kocaeli Gazetesi Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/makyaj-estetik-guzellik-trendleri/

Vodafone Vitrin Oyna Kazan, Oyna Kazan Yarışması, Yarışmalar, Onedio Yarışmaları, Kocaeli Haberleri, İzmit Haberleri, Adalet Kocaeli Haberleri

Vodafone Vitrin Oyna Kazan, Oyna Kazan Yarışması, Yarışmalar, Onedio Yarışmaları, Kocaeli Haberleri, İzmit Haberleri, Adalet Kocaeli Haberleri
Vodafone Vitrin Oyna Kazan

Share this content: