Vodafone KaraKartallılara özel her salı Kartal Yuvası mağazaları ve www.kartalyuvasi.com.tr’de uygulanan %20 indirim kampanyasına üç yıldızlı 2018-2019 sezonu formalar da dahil edildi. Vodafone KaraKartallılara Yuzde 20 indirim

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

youtube.com/msemedya

Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, alanında bir ilk olan Vodafone KaraKartal Hareketi ile Beşiktaşlı abonelerine kazandırmaya devam ediyor. Vodafone KaraKartallılara özel her salı Kartal Yuvası mağazaları ve www.kartalyuvasi.com.tr’de uygulanan %20 indirim kampanyasına Ocak ayı itibariyle üç yıldızlı 2018-2019 sezonu formalar da dahil edildi. Buna göre, Vodafone KaraKartallılar normal satış fiyatı 189 TL olan formalara 152 TL ödeyerek sahip olabilecek.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun, şunları söyledi:
“Beşiktaşlı abonelerimiz için geliştirdiğimiz Vodafone KaraKartal Hareketi’ni 4 yıldır başarıyla sürdürüyoruz. Bu süreçte, Beşiktaş JK’ya 11 milyon TL’yi aşkın ek katkı sağladık. Beşiktaş taraftarları, tarifeye ek aldıkları 5 ve 9 TL’lik paketlerle hem kulübe destek oluyor, hem de sunduğumuz birçok ayrıcalıktan faydalanıyor. ‘Kartal Yuvası İndirimi’ faydası kapsamında her salı sunduğumuz %20 indirim kampanyasına 2018-2019 sezonu formaları da ekledik. Böylece, Vodafone KaraKartallılar tutkunu oldukları takımın formalarına uygun fiyatlarla sahip olabilecek. Vodafone KaraKartallılara özel ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz.”

Kartal Yuvası Genel Müdürü Serdıl Gözelekli

Kartal Yuvası Genel Müdürü Serdıl Gözelekli, şöyle konuştu:
“Sponsorumuz ve stratejik iş ortağımız Vodafone ile birlikte yürüttüğümüz Vodafone KaraKartal Hareketi’nin Kartal Yuvası ayağındaki indirim fırsatı uzun zamandır taraftarımızca büyük rağbet görüyor. Salı günlerine özel, halihazırda e-ticaret sitemiz dahil, Türkiye’nin tüm Kartal Yuvası noktalarında geçerli olan kampanyamıza 2018-2019 sezon formalarını da dahil ederek Süper Lig’in ikinci yarısına yepyeni bir heyecanla başlamış oluyoruz.”

Kampanyadan yararlanmak için Şifre almak yeterli

Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulaması veya Avantaj Cepte platformu üzerinden ilgili kampanyanın sayfasına girerek kampanya şifresi almak yeterli oluyor. Aboneler, aldıkları şifreyi ve telefon numaralarını mağazada satın alma aşamasında mağaza yetkilisine söyleyerek veya www.kartalyuvasi.com.tr’de ilgili alana girerek indirimden yararlanabiliyor.

Beşiktaş JK’ya 11 milyon TL’yi aşkın ek katkı

Vodafone KaraKartal Hareketi kapsamında Vodafone’un zengin tarife dünyasından kendilerine en uygun tarifeyi seçebilen Beşiktaş JK taraftarları, aylık tarife ücretlerine ek 5 ve 9 TL’lik destek paketleri ile takımlarına destek olabiliyor. Bu paketler sayesinde aylık 1 ve 2 GB’lık sosyal medya internet paketlerine sahip olan taraftarlar ayrıca, Beşiktaş JK’nın kazandığı her maç için sosyal medyada geçerli olmak üzere 5 TL’lik destek paketinde 250 MB ve 9 TL’lik destek paketinde 500 MB oranında Galibiyet Primi, takımla birlikte deplasmana seyahat, hediye VIP ve normal biletler, antrenman ve kamp ziyareti, indirimli müze turu, imzalı forma, Kartal Yuvası indirimi, çocuğunu seremoniye çıkarma hakkı, Ayın Sürprizi gibi özel fırsatlardan yararlanma şansına da sahip oluyor. Vodafone KaraKartal Hareketi ile Beşiktaş JK’ya bugüne kadar 11 milyon TL’yi aşkın ek katkı sağlandı.

Vodafone KaraKartal Hareketi

Halihazırda Vodafone abonesi olanlar, Vodafone KaraKartal Hareketi’ne katılmak için “BJK5” ve “BJK9” yazarak 1903’e SMS gönderebiliyor ya da “Vodafone Yanımda” uygulamasından başvurabiliyor. Vodafone abonesi olmayanların ise en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne başvurması gerekiyor. Vodafone KaraKartal Hareketi hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.seninicinbesiktas.com sitesi ziyaret edilebilir.

[irp posts=”1515″ name=”En Fazla İnternet Kullanıcısı Nerede Türkiye Kaçıncı Sırada”]

Vodafone KaraKartallılara Yuzde 20 indirim

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/en-fazla-internet-kullanicisi-nerede-turkiye-kacinci-sirada/

Vodafone KaraKartallılara Yuzde 20 indirim, Beşiktaş JK’ya 11 milyon TL, Kartal Yuvası Genel Müdürü Serdıl Gözelekli, Vodafone Türkiye Nedim Baytorun, Adalet Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Adalet Kocaeli

Vodafone KaraKartallılara Yuzde 20 indirim
Vodafone KaraKartallılara Yuzde 20 indirim

 

Share this content: