Dünyanın en iyi 10 yarı maratonundan biri olan Vodafone İstanbul Yarı Maratonu 7 Nisan Pazar günü 14. kez koşulacak. Yarı maraton için avantajlı erken kayıt dönemi
15 Şubat’ta son buluyor. Vodafone İstanbul Yarı Maratonu 2019

Adalet Kocaeli Gazetesi

youtube.com/msemedya

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda düzenlenen Vodafone İstanbul Yarı Maratonu avantajlı kayıt dönemi 15 Şubat’ta sona eriyor. 7 Nisan Pazar günü 14. kez start alacak koşuya yaklaşık 100 ülkeden 10 binin üzerinde sporcunun katılması bekleniyor.

Vodafone 14. İstanbul Yarı Maratonu

21 kilometrelik ve 10 kilometrelik parkurlarda gerçekleşecek Vodafone 14. İstanbul Yarı Maratonu’nda koşucular Yarı Maraton (21K), 10K ve Business Maraton kategorilerinde yarışacak. Koşuya katılmak isteyen sporcular 15 Şubat’a kadar devam eden erken kayıt döneminde 50 TL ödeyerek, 16 Şubat – 29 Mart tarihleri arasında devam edecek kayıt döneminde ise 75 TL ödeyerek www.yarimaraton.istanbul web sitesi üzerinden kayıt yaptırabilirler.

Dünyanın en iyi 10 yarı maratonu arasında

2017 yılı itibariyle Altın Kategori’ye yükselerek dünya çapında en iyi 10 yarı maraton arasına giren Vodafone İstanbul Yarı Maratonu, dünyanın en düz ve hızlı parkurlarından birine sahip. Tarihi Yarımada’nın eşsiz manzarası eşliğinde koşulacak Vodafone İstanbul Yarı Maratonu, rakım farkı bulunmayan parkuru ile her koşucunun en iyi derecesini yapma imkânı sunuyor.

[irp posts=”1752″ name=”Uzmanlar Açıkladı: Sağlık Deposu Turpun 10 Faydasını Biliyor Musunuz?”]

Vodafone İstanbul Yarı Maratonu 2019

Adalet Kocaeli Gazetesi Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/adalet-kocaeli-gazetesi-geliyor/

Vodafone İstanbul Yarı Maratonu 2019, Türkiye Maraton Yarışları, Maraton Yarışları 2019, Vodafone Maraton Yarışı, Vodafone Yarışı Ne Zaman, Adalet Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haber, İzmit Haber

Vodafone İstanbul Yarı Maratonu 2019, Türkiye Maraton Yarışları, Maraton Yarışları 2019, Vodafone Maraton Yarışı, Vodafone Yarışı Ne Zaman, Adalet Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haber, İzmit Haber
Vodafone İstanbul Yarı Maratonu 2019

 

Adalet Kocaeli 15 Günlük Gazete Geliyor

Adalet Kocaeli Gazetesi olarak okuyan herkesin keyif alacağı ve haberdar olacağı bir gazete hazırlamak için kolları sıvadık. Çok yakında yepyeni sayfalarımızla buluşmak üzere.

Adalet Kocaeli Gazetesi

Turkuaz Kocaeli

Sizlerin peki bu gazete her zaman 15 günlük mü olacak diye sorduğunuzu tahmin ediyoruz. İlk etapta haftalık sonrasında da günlük olarak yolumuza devam etmeyi planlıyoruz. Bunları yaparken her zaman dijital olarak yayın yapacağız. Kağıt baskımız olmayacak. Sizler bizleri telefonunuzdan, bilgisayarınızdan, tabletinizden, hatta akıllı televizyonunuzdan bile okuyabileceksiniz.

Bu yolda sizlerin desteği bizler için çok önemli. Desteğinizi bizlerden esirgemeyin.

Share this content: