HABERLER SAYILARIMIZ

Yenilikçi ve ikonik: The North Face 1996 Nuptse

The North Face, 2018 kışına özel olarak hazırladığı ve 1996 orijinal versiyonunun geliştirilmiş bir kopyası olan renkli koleksiyonu Nuptse’yi beğeniye sundu. The North Face 1996 Nuptse

Her daim hafifliğini korurken bölmeli yenilikçi yapısıyla farklı sıcaklıklardaki kullanımı da kolaylaştırıyor. Yüksek yakaları, fermuarlı yan cepleri, içerideki gizli bölmesi, Velcro manşetleri, göğüste ve sırtta klasik The North Face marka logosuyla retro tarzdaki Nuptse ceketler; suya dayanıklı, yırtılmaz kumaştan üretiliyorlar.

Nuptse teknolojisi ve tarzıyla hem şehirde hem de jogging ya da hiking gibi outdoor sporlar sırasında rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün.

Dağ zirvelerinden şehrin kalabalık caddelerine ya da en şık sokaklarına kadar geniş bir kullanım alanına sahip Nuptse ceketler, 700 dolgu malzemesiyle gerçek bir ısı dengesi sağlamasıyla öne çıkıyor.

The North Face’in baskısız, desensiz, düz ve keskin renk kullanımıyla dikkatleri çeken ikonik tasarımı, bu özelliğiyle de “bold color blocking” akımına göz kırpıyor.

1996 Retro Nuptse Jacket : 1.499 TL
TNF-1996 Retro Nuptse Vest: 1.349 TL

[irp posts=”558″ name=”Aileler çocuklarına yönelik etkinlikleri artık çok kolay bulacak”]

The North Face 1996 Nuptse

[irp posts=”555″ name=”Divan Pastaneleri dünyanın çikolatasını getirmeye başladı”]

The North Face 1996 Nuptse
The North Face 1996 Nuptse

Paylaşım

Bunlar da hoşunuza gidebilir...