İdeal ağız ve diş bakımı için diş fırçalama ritüelini Signal’in anında beyazlık ve komple bakım için en iyi iki formülünü birleştirdiği diş macunu Signal White Now CC ile gerçekleştirmek mümkün. Signal White Now CC Adalet Kocaeli

Komple ağız bakımı ve beyazlık için iki farklı ürün arayışına son Devrim niteliğindeki Signal White Now CC, farklı ihtiyaçlarını tek diş macunu ile karşılamak isteyenlere, tek fırçalamada komple bakım ve anında beyazlık etkisini bir arada sunuyor.

Komple bakım ve tüm gün koruma Diş minesini güçlendirecek aktif mineraller ve diş etinin ihtiyaç duyduğu uzun süreli bakımı sağlayacak çinko ile zenginleştirildi. Komple bakım formülünün içinde White Now beyazlığı bulunuyor.

Anında beyazlık kategorisinin lideri ve White Now serisinde kullanılan mavi kovarin pigmentlerinin mucidi Signal, mavi kovarini ilk defa beyaz bir diş macunu formülüne uyguluyor. Signal White Now CC, ilk fırçalamadan itibaren dişteki renk kusurlarını gidermeye yardımcı olurken dişlerin bembeyaz olmasını sağlıyor ve aynı zamanda diş minesini koruyor.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı
Signal White Now Care Correction Whitening: 29.90 TL

Her şey #1GülüşüneBakar

[irp posts=”871″ name=”Dünyanın en değerli canlı türleri Netflix’de Gezegenimiz ile geliyor”]

Signal White Now CC Adalet Kocaeli

Adalet Kocaeli Turkuaz Koceli

http://www.adaletkocaeli.com/netflix-gezegenimiz-adalet-kocaeli/

Share this content: