SAYILARIMIZ

Türkiye’nin 12 şehrinde hizmet veren MACFit şimdide Taksim Demirören İstiklal’de

Türkiye’yi daha fit hale getirmeyi hedefleyen Mars Sportif, MACFit kulüpleriyle büyümesini sürdürüyor. Sportif vücuda kavuşmanın en doğru adresi olan MACFit’in yeni kulübü Demirören İstiklal, üyelerine ayrıcalıklı bir fitness deneyimi yaşatacak. Mars Sportif aracılığı ile MACFit Demirören İstiklal’de

Özel olarak tasarlanmış konsepti ile Türkiye’yi daha fit bir hale getirmeyi hedefleyen Mars Sportif’in 84’ncü kulübü İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan Demirören İstiklal’de hizmete girdi. İstiklal’i sporla buluşturacak olan MACFit Demirören, 1.375 metrekare alan üzerine kuruldu. MACFit Demirören, 95 TL’den başlayan fiyatlarla hem tecrübeli, hem de spora yeni başlamak isteyen üyelerine ayrıcalıklı bir fitness deneyimi yaşatacak.

Alanında uzman eğitmenlerin görev yaptığı, son teknoloji ekipmanlara sahip Demirören İstiklal kulübünde bireysel derslerin yanı sıra Zumba, Pilates, Fit Attack gibi grup derslerinden de tüm üyeler ücretsiz olarak faydalanabilecek.

”Türkiye’yi sporla buluşturuyoruz”
Türkiye’nin 12 şehrinde, 200 binden fazla üyeye spor yaptırdıklarını belirten Mars Sportif CEO’su Bahar Uçanlar, ”Üyelerimize eşsiz bir fitness deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. Spor ve egzersizi, her bireyin hayatının ayrılmaz bir parçası yapmak için MACFit kültürü ve kalitesini, uygun fiyatlarla farklı lokasyonlarda üyelerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Mars Sportif aracılığı ile MACFit Demirören İstiklal’de

Paylaşım

Bunlar da hoşunuza gidebilir...