Kiğılı, 23 Kasım Cuma günü ‘’Gözü Kara İndirim’’ kampanyası düzenliyor. Bu güne özel olarak uygulanan fırsatlarla yeni sezon ürünleri, %50 indirimin yanı sıra 3 adet ve üzeri alışverişlerde ek %20 indirimle sunuluyor.

Kiğılı Gözü Kara İndirim Cyber Monday, kigili kasım indirimleri, kiğılı gömlek indirim, kiğılı pantalon indirim, kiğılı mont indirim, kiğılı indirimleri, adalet kocaeli, turkuaz kocaeli

Birbirinden özel parçaların yer aldığı Sonbahar- Kış koleksiyonundaki tasarımları çok özel fiyatlarla alabileceğiniz bu kampanya için kigili.com’da da farklı fırsatlar sizleri bekliyor. Kiğılı Gözü Kara İndirim Cyber Monday

Kiğılı, her yıl heyecanla beklenen ‘’Gözü Kara İndirim’’ kampanyası kapsamında, 23 Kasım Cuma günü yeni sezon ürünlerini çok özel fiyatlarla moda severlerle buluşturuyor.

Sonbahar-kış gardırobunu güncellemek, modern çizgiler ve inovatif özellikteki parçalarla tarzına hareket katmak ve hediyelerle sevdiklerini mutlu etmek isteyenler, %50 indirimin yanı sıra 3 adet ve üzeri alışverişlerde ek %20 indirimden yararlanıyor. kigili.com’da ise tüm indirimlerin yanında bu güne özel fırsatlar da sunuluyor.

Kiğılı gömlekler 198 TL’den 69 TL’ye düşüyor

Kampanya kapsamında 198,00 TL barkod fiyatlı gömlekler 69,99 TL’ye, 119,99 TL barkod fiyatlı trikolar 89,99 TL’ye ve satış fiyatı 119,99 TL olan pantolonlar ise 99,99 TL’ye satışa sunulacak. Barkod fiyatı 349,99 TL ve 479,99 TL olan tüm bonded montlar ise indirim kapsamında 249,99 TL satış fiyatı ile raflardaki yerini alacak.

Kiğılı Cyber Monday’i de unutmuyor! ‘’Gözü Kara İndirim”in ardından 26 Kasım günü Cyber Monday’e özel indirim ve kampanyalar da hem mağazalarda hem de kigili.com’da şehirli erkeklerle buluşacak.

[irp posts=”1025″ name=”İstanbul Yeni Havalimanı Nerede? Ulaşım Nasıl Sağlanır?”]

Kiğılı Gözü Kara İndirim Cyber Monday

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/istanbul-yeni-havaalani-nasil-gidilir/

Kiğılı Gözü Kara İndirim Cyber Monday, kigili kasım indirimleri, kiğılı gömlek indirim, kiğılı pantalon indirim, kiğılı mont indirim, kiğılı indirimleri, adalet kocaeli, turkuaz kocaeli

Share this content: