HABERLER

İzmit Mehmetalipaşa Mahallesi pazar yeri kurası 9 Ocak’ta yapılacak

İzmit İlçesi Mehmetalipaşa Mahallesi Doğu Kışla bölgesinde 542 Ada 188 parsel üzerinde haftanın Perşembe günleri kurulan Perşembe Pazarı’nda 28 adet pazar yeri ve aynı noktada haftanın Cumartesi günleri kurulan Cumartesi Pazarı alanında Belediyemize ait 94 adet pazar yerinin 3 yıllığına tahsis edilmek üzere alınan müracaatlar neticesinde başvuranların öncelik durumlarına göre tam listesi 03.12.2018 tarihli ilan metninde belirtilen boş pazar yerleri sayısının iki katı olacak şekilde, başvuru yapan üretici ve pazarcılar, öncelik sırasına göre listelenmiştir.(Toplam 28 Sayfa – 557 başvuru) İzmit Mehmetalipaşa Mahallesi pazar yeri

Belirtilen pazar yerlerinin üretici ve pazarcılara tahsis edilmesi için yapılacak olan kura işlemi aşağıda belirtilen yer ve tarihte yapılacaktır.

Ekli listede öncelik durumuna göre HAK KAZANANLAR kuraya katılacaktır (Kura işlemine katılım zorunlu değildir).

ÖNCELİK SIRASI

1) Tahsis işleminde 26.11.2018 tarih ve 1043 sayılı Encümen kararı doğrultusunda İzmit İlçesi sınırlarında ikamet edenlere öncelik verilir. (Üreticilerde Kocaeli sınırlarında ikamet edenlere öncelik verilecektir)

2) Tahsis işleminde, sırasıyla; başvuruda bulunulan pazar yerinde tahsis veya sınırlı ayni hak tesisi ile kendisine satış yeri verilmemiş olan üretici ve pazarcılara daha sonra ise Belediye sınırları ve mücavir alanlar içinde bulunan diğer pazar yerlerinde satış yeri bulunmayanlara, öncelik verilir.

NOT: Kura işlemine katılmaya hak kazanarak, yapılacak kontrol sonucunda başvuru evraklarında uygunsuzluk tespit edilen üretici ve pazarcıların, kura işlemi yapılmış olsa dahi tahsis işlemleri yapılmayacaktır.

İtirazın Süresi : 20.12.2018 – 28.12.2018

İtirazın Yapılacağı Yer : İzmit Belediye Encümeni Ömerağa Mah. Abdurrahman Yüksel Cad. Belsa Plaza B Blok İzmit Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü

Kura İşleminin Yapılacağı Gün : 09 Ocak 2019 Çarşamba günü saat 10:00

Kuranın Yapılacağı Yer : Yunus Emre Kültür Merkezi Körfez Mahallesi Berk Sokak İzmit / Kocaeli (Dolphin Alışveriş Merkezi Yanı)

İlgililere ilanen duyurulur.

[irp posts=”1338″ name=”İlkyardım son yardımınız olmasın İlkyardımda doğru bilinen yanlışlar”]

İzmit Mehmetalipaşa Mahallesi pazar yeri

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/ilkyardim-son-yardiminiz-olmasin-ilkyardimda-dogru-bilinen-yanlislar/

İzmit Mehmetalipaşa Mahallesi pazar yeri, İzmit Pazar Yerleri Kurası, Kocaeli Pazar Yerleri Kuraları, Pazar Yeri Kuraları Kocaeli, Pazar Yerleri Kura Sonucu

Paylaşım

Bunlar da hoşunuza gidebilir...