MAGAZİN

İstMarina Avm Hakan Altun’la birlikte dolup taştı

İstMarina AVM’de eğlencenin kapıları dün gece Hakan Altun’un muhteşem konseriyle açıldı. İstMarina AVM’de ilk açılışı yapılan Türkiye’nin en önemli markalarından Jolly Joker’de kapasitesinin üzerinde doluluk oranına ulaşan konseri 3 binin üzerinde kişi izledi.İstMarina Avm Jolly Joker Hakan Altun konseri ses getirdi.

Kartal sahilde denize nazır konumda, açık alan ferahlığı ile kapalı alan konforunu bir arada sunan yeni nesil alışveriş merkezi İstMarina, Anadolu yakasında eğlence hayatının rotasını değiştirmeye hazırlanıyor.

İki bin beş yüz kişilik kapasitesi ile Anadolu Yakası’nın en özel kapalı konser mekanı olma özelliğini taşıyan Jolly Joker İstMarina’nın açılış gecesi yoğun ilgi gördü. Konseri tam kapasite dolduran 3 binin üzerinde müziksever sürprizlerle dolu gecede adeta müzik ziyafeti yaşadılar.

Açılışın ilk sanatçısı olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren başarılı sanatçı, “Şimdiye kadar sahne aldığım en etkileyici mekanlardan birisindeyiz. Böyle bir mekanı ve İstMarina Alışveriş ve Yaşam Merkezi gibi bir değeri bu bölgeye kazandırdığı için DAP Yapı ve DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’a özel olarak teşekkür etmek istiyorum. Bugün bir ilki yaşıyoruz ama daha birçok kez, bu görkemli sahnede yer alacağım” dedi.

İstMarina Avm Jolly Joker Hakan Altun konseri ses getirdi.

Paylaşım

Bunlar da hoşunuza gidebilir...