KOBİ’lerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan Türkiye İş Bankası, Globalpiyasa.com ile işbirliği yaptı. Firmalara e-ticaret, satın alma ve teklif alt yapısı sunan, e-katalog ve ihracat danışmanlığı sağlayan bir iş ağı, ürün arama motoru ve veri tabanı olan Globalpiyasa.com’un 1 yıllık e-ticaret paketleri, İş Bankası kredi kartı ya da havale yoluyla ödemelerde %50 indirimli olarak sunuluyor. İş Bankası ihracatci kobiler

İş Bankası müşterileri paket üyeliği sonrası şubelerinden ilk kez alacakları İhracatçı Kart’ları 1 yıl boyunca kart aidatı ödemeden kullanabilecek.

İş Bankası’nın ihracatçı KOBİ’lere özel sunduğu İhracatçı Kart ile firmalar Türkiye’de bir ilk olarak hem şirket kredi kartının tüm özelliklerinden faydalanıyor, hem de İş Bankası aracılığı ile gerçekleştirdikleri ihracat işlemlerinden MaxiPuan kazanıyor.

Ticaret Bakanlığı tarafından akredite edilmiş e-ticaret siteleri içinde yer alan Globalpiyasa.com’da firmalar hem hızlı ve kolay yönetebilecekleri teknolojik web sitelerine, hem de güçlü, dinamik uygulamalarla pazara erişim olanaklarına sahip oluyorlar.

[irp posts=”603″ name=”Türkiye’nin 12 şehrinde hizmet veren MACFit şimdide Taksim Demirören İstiklal’de”]

İş Bankası ihracatci kobiler

[irp posts=”597″ name=”Takıntı hastalığı çocuklarda ciddi problemler yaratabilir”]

İş Bankası ihracatci kobiler
İş Bankası ihracatci kobilere destek

Share this content: