Hepsiburada, Maliye ve Hazine Bakanlığı’nın liderliğinde başlatılan “Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı” ve indirim seferberliğini Türkiye’nin lider e-ticaret platformu olarak destekliyor. 15.000 iş ortağına yaptığı çağrıyla bu desteğini hızla büyütüyor. Hepsi Burada adalet kocaeli

Hepsiburada, Maliye ve Hazine Bakanlığı’nın liderliğinde başlatılan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı” ve indirim seferberliğini Türkiye’nin lider e-ticaret platformu olarak destekliyor.

Hepsiburada ilave indirimli ürünleri öne çıkarıyor

Hepsiburada, müşterilerinin ihtiyaçlarını daha uygun fiyatlarla karşılamalarına ve Türkiye ekonomisine katkı sağlayacak bu dayanışmaya olan desteğini, birlikte çalıştığı 15.000 iş ortağına yaptığı çağrı ile büyütmeye devam ediyor. İlaveten, tasarım ve üretimleriyle ekonomiye kadın eli ile destek olan 3.200 Kadın Girişimcinin ürünlerini de indirim seferberliğinde tek vücut olmak için “Enflasyon Varsa İndirimler Burada” sloganıyla oluşturduğu özel sayfada bir araya getirdi. Hepsiburada, programa dahil olan iş ortaklarıyla birlikte; yıl sonuna kadar asgari yüzde 10’dan başlamak üzere ilave indirimli ürünleri platform üzerinde tasarlanan bu özel sayfada müşterilerine öncelikli olarak sergiliyor. İndirimli ürünlerle ilgili trafik, dijital reklam, görünürlük ve banner destekleri dahil olmak üzere tanıtım yatırımları Hepsiburada tarafından üstleniliyor.

[irp posts=”812″ name=”Kış aylarında ayakkabı seçimi doğru yapılmalı”]

Hepsi Burada adalet kocaeli

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/anadolu-saglik-merkezi-adalet-kocaeli/

Share this content: