Kocaeli Kızılay Kan Bağış Merkezi ekipleri Gölcük Belediyesi girişinde kan bağışı etkinliği gerçekleştiriliyor. Kızılay yetkilileri bugün de sürecek olan etkinliğe tüm Gölcük halkını davet etti. Gölcük Belediyesi Kızılay Kan Bağış Merkezi

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

Gölcük Belediyesi personeli ve Gölcük’lü vatandaşlarımız yaptığı kan bağışlarıyla bu tür etkinlikleri ne kadar çok önemsediğini bir kez herkese gösterdi. “Kan Bağışı Hayat Kurtarır” prensibi doğrultusunda yapılan kan bağışları bir gün bağış yapan birinin de hayatını kurtarmasına yardımcı olabilir. Bu doğrultuda 2 gün boyunca belediye personeli ve Gölcük vatandaşının kan bağışına destek vermesi bekleniyor.

Kızılay Kan Bağış Merkezi yetkilileri, Gölcük’lü vatandaşların kan bağışı konusunda çok duyarlı olduklarını ve bu yüzden ilçede benzeri etkinlikleri sıklıkla gerçekleştirdiklerini belirterek,katkılarından dolayı Gölcük Belediyesi’ne teşekkürlerini ilettiler. Ayrıca kış aylarında daha çok kan ihtiyacı olduğunu dile getiren ekipler, vatandaşların bu konuda daha duyarlı olmaları gerektiğini ayrıca ifade ettiler.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş

Sadece kan bağışı değil, doğal afetler ve her türlü olumsuz koşullarda Kızılay’ın çok kıymetli hizmetler verdiğine değinen Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “İhtiyaç anında hepimize lazım olabilecek kan ihtiyacının tedarik edilmesi, yapacağımız bu kan bağışları ile mümkün. Tüm vatandaşlarımızı bu konuda daha duyarlı olmaya davet ediyorum” diye konuştu.

[irp posts=”1151″ name=”Kadıköy Belediyesi Oyun Her Çocuğun Hakkı atölyesi başlatıyor”]

Gölcük Belediyesi Kızılay Kan Bağış Merkezi

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/kadikoy-belediyesi-oyun-her-cocugun-hakki-atolyesi-baslatiyor/

Share this content: