Gölcük Belediyesi Hoş geldin Bebek ziyaretleri ile evlat sevincini tadan ailelerin mutluluğunu paylaşmaya devam ediyor. Büyüyen Gölcük Ailesi’nin her yeni bireyinin ilk hediyelerini yine Gölcük Belediyesi ailelerine ulaştırıyor. Gölcük Belediyesi Hoş geldin Bebek

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında hayata geçirilen ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi ile Gölcük Ailesi büyümeye devam ederken, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in yeni doğan bebekler için hazırlattığı ilk hediyeleri ise tüm hızıyla ailelerine ulaştırılıyor. Yeni doğan bebek sahibi annelerin ilk döneminde ihtiyaç duyduğu malzemelerin bulunduğu paketler, belediye ekipleri tarafından aile ziyaretleri kapsamında kendilerine teslim edilirken, Gölcük Belediyesi’ni mutlu günlerinde yanlarında hisseden ailelerin de sevinci katlanıyor. İçerisinde çanta, bebek bezi, alt açma örtüsü, zıbın, çorap, bebek ayakkabısı, biberon ve ıslak mendilin yer aldığı hediyeler aileler tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in yeni doğan bebeğin ailesine hitaben yazdığı mektup da hediye paketiyle birlikte iletiliyor.

İLK ZİYARET İKİZ BEBEKLERE HOŞ GELDİN

Bu kapsamda devam eden ziyaretlerde Başkan Ellibeş, Belediye Personeli Salih-Ayşe Temizer çiftini ziyaret ederek, İkiz bebekleri Berat ve Ömer Temizer’i kucağına alarak sevdi ve hediyelerini Temizer çiftine teslim etti.

İKİNCİ ZİYARET ÜÇÜZLERE

Başkan Ellibeş ikinci ziyareti Emine-Rıdvan Motor çiftinin dünyaya gözlerini açan Hafsa, Ravza ve Kasım Asaf adlı üçüzlerine gerçekleştirdi. Bebekler ile yakından ilgilenen Başkan Ellibeş, ‘’Hoş Geldin Bebek’’ projesi kapsamında aileleri ziyaret etmeye devam edeceklerini dile getirdi. Başkan Ellibeş, “ Bizler geleceğimizin teminatı olan evlatlarımız için çalışmaktayız. Devletimizin bizlere verdiği imkanalar doğrultusunda onlara her zaman en iyi koşulları sağlamaya gayret göstereceğiz. İnşallah onlarda ileride güzel ülkemize birbirinden başarılı bireyler olarak hizmet verecekler. Bu vesile ile yeni doğan bebeklerimize aile saadeti içerisinde sağlıklı huzurlu bir ömür diliyor, ailelerine, vatanımıza, milletimize hayırlı evlatlar olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

AİLELER MEMNUNİYETİNİ DİLE GETİRDİ

Ziyaretlerde, çocuk sevgisi ile tanınan Başkan Ellibeş, yeni doğan bebeklerle uzun süre ilgilenirken, aileler ise, “ Böyle güzel ve mutlu bir günde Sayın Belediye Başkanımızı evimizde misafir etmek bizleri oldukça mutlu etti. Kendilerine bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde görüşlerini bildirdiler.

[irp posts=”1342″ name=”İzmit Mehmetalipaşa Mahallesi pazar yeri kurası 9 Ocak’ta yapılacak”]

Gölcük Belediyesi Hoş geldin Bebek

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/ilkyardim-son-yardiminiz-olmasin-ilkyardimda-dogru-bilinen-yanlislar/

Share this content: