Eyüp Sabri Tuncer, ağız ve diş sağlığınız için doğanın şifalı özlerinden ilham alarak yepyeni bir kategoriye giriş yaptı. Eyüp Sabri Tuncer Diş Macunu

Adalet Kocaeli Gazetesi

youtube.com/msemedya

Formülündeki doğal özlerle sağlıklı diş ve diş etlerinin yanı sıra ferahlık sağlayan diş macunları, Doğal Misvak Özlü, Doğal Karanfil Özlü ve Doğal Propolis Özlü üç ayrı seçeneği ile raflardaki yerini aldı.

Kişisel bakım ürünlerinde doğal içerikli ürünler geliştirerek dikkat çekmeye devam eden Eyüp Sabri Tuncer, üç farklı diş macunu seçeneği ile yepyeni bir kategoriye giriş yaptı. Sls, Florür, Paraben, Titanyum Dioksit, Gluten ve renklendirici gibi kimyasallar içermeyen geliştirilmiş formülü sayesinde insan sağlığını ön planda tutan diş macunları, içeriğinde bulunan doğal özlerle diş ve diş etlerini koruyor. Diş macunları formülünde yer alan Thymol (kekik bitkisinden elde edilen yağ), okaliptus ve mentol ile ağızda uzun süreli ferahlık sağlıyor.

Doğal Misvak Özünün Diş Bakımına Faydaları

Dişlerin doğal beyazlığının korunmasına yardımcı olurken misvak özü ağızdaki kötü kokuların giderilmesini sağlar. Misvak, içerdiği mineraller yardımıyla diş etlerini korur aynı zamanda antioksidan özelliğinden dolayı diş eti ve dişlerini korur. Düzenli kullanımda diş plaklarında azalma, diş eti iyileştirmelerinde fayda sağlar.

Doğal Karanfil Özünün Diş Bakımına Faydaları

Karanfil diş eti için kullanılan etkili bir bitkisel çözümdür. Ağzın rahatlaması ve taze bir nefes için tercih edilmektedir ve antiseptik özelliğe sahiptir. Karanfil yağı bu antiseptik özelliği sayesinde diş etlerinizin rahatlamasını ve mükemmel kokusu ile nefesinizin tazelenmesini sağlar, ağzınıza ferahlık verir. Eskilerden beri diş bakımında kullanılan karanfil özü dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur.

Doğal Propolis Özünün Diş Bakımına Faydaları

Propolis, arıların ürettiği doğal bir mucizedir. Birçok faydası ile bilinen propolis ağız sağlığını da destekleyen özelliklere sahiptir. Diş ve diş eti problemlerinin giderilmesine, çürük oluşumunun engellenmesine, dişlerin beyazlamasına yardımcı olur. Dişi saran mine tabakasının direncini arttırır, plak oluşumunu azaltır.

[irp posts=”1600″ name=”Sevgilinize Hediye Alırken Siber Saldırganların Hedefi Olmayın”]

Eyüp Sabri Tuncer Diş Macunu

Adalet Kocaeli Gazetesi

http://www.adaletkocaeli.com/sevgililer-gunu-trend-micro/

 

Eyüp Sabri Tuncer Diş Macunu, Yeni Diş Macunu Eyüp Sabri Tuncer, Diş Sağlığı Önerileri, Dişlerin Bakımı ve Tedavisi, Diş Sağlığı Haberleri, Adalet Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri, İzmit Haberleri

Eyüp Sabri Tuncer Diş Macunu, Yeni Diş Macunu Eyüp Sabri Tuncer, Diş Sağlığı Önerileri, Dişlerin Bakımı ve Tedavisi, Diş Sağlığı Haberleri, Adalet Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri, İzmit Haberleri
Eyüp Sabri Tuncer Diş Macunu

Share this content: