Yunus Emre Enstitüsü’nün Çin’in en büyük sosyal medya platformu YIDIAN ile birlikte Çin’de yürüttüğü “Türkiye’ye Gitmek İçin Çok Sebebim Var” video projesinin kazananlarının İstanbul ile başlayan Türkiye turu gezisi Kapadokya gezisiyle son buldu. ÇİNLİ FENOMENDEN SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

Geçtiğimiz aylarda 700 milyon sosyal medya kullanıcısı ile Çin’in en büyük ikinci mobil bilgi platformu olan ve günlük 59 milyon kişiyi ağırlayan YIDIAN sosyal medya platformunda başlatılan ve 150 binin üzerinde Çinlinin projeye video göndererek katılımıyla sona eren ‘Türkiye’ye Gitmek İçin Çok Sebebim Var’ projesi şanslılarının kazandıkları Türkiye turu unutulmaz sahnelere seyirci oldu.

[irp posts=”1395″ name=”Jokeyler 1 Ocak’tan itibaren at binmeme kararı aldı”]

Kapadokya’nın Büyülü Atmosferinde Sürpriz Evlilik Teklifi

Türkiye keşif programı kapsamında İstanbul, İzmir, Efes Antik Kenti, Kuşadası’nın tarihi, kültürel ve turistik yerlerini gezen Çinli Sosyal medya fenomenleri, hayallerinin gerçeğe dönüştüğü Türkiye gezisinin son durağı Kapadokya ile devam etti.

Kapadokya gezisi renkli anlara sahne oldu

En çok görmeyi hayal ettikleri yerleri gezen Çinli sosyal medya kullanıcılarının Kapadokya gezisi renkli anlara sahne oldu. Kapadokya’nın büyülü atmosferinde birlikteliklerini evliliğe taşımak isteyen Çinli Sosyal medya fenomenleri Feng Binquan Chen Jinting’e sürprizler eşliğinde evlilik teklif etti. Kapadokya’nın görkemli kalesi Orta Hisar’da gerçekleşen evlilik teklifi çiftin gözyaşları içinde birbirlerine sonsuza dek evet demesiyle mutlu sona ulaştı.

Çinli Sosyal medya kullanıcıları

Evlilik teklifinin çok özel olması ve unutulmayacak bir anıya dönüşmesi için Chen Jinting’in en çok görmek istediği Kapadokya’yı mekan olarak seçen Feng Binquan ‘’Sonsuza kadar seni seveceğim’’ bez afişi ile sevgisini afişe yazdırarak ve çiçek buketi ile romantik bir atmosferde teklifini yaptı. Evet yanıtıyla birbirine sarılan çiftin kalp şeklinde hazırlanan pastayı birlikte kesmesi renkli anlara sahne oldu.
Kapadokya gezisine katılan Çinli Sosyal medya kullanıcıları bu renkli anları sosyal medyalarından paylaşırken Kapadokya hayallerin gerçeğe dönüştü yer olarak Çin sosyal medyasına damga vurdu.

[irp posts=”1400″ name=”Beyninizdekilerle barışmanın yollarını uzmanlar açıkladı!”]

ÇİNLİ FENOMENDEN SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/ihinsel-detoks-ile-beyninize-format-atin/

 

ÇİNLİ FENOMENDEN SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ, Çinli Sosyal medya, Kapadokya gezisi renkli anlara sahne oldu, Kapadokya Seyahati Evlenme Teklifi

Share this content: