HABERLER

Adalet Kocaeli İnternet Gazetesi Yayın Hayatına Başlıyor!

Adalet Kocaeli Olarak Yayın Hayatımıza Yeni Bir Sayfa Açıyoruz. Adalet Kocaeli internet Gazetesi

Kocaeli Haber, İzmit Haber, Gölcük Haber, Karamürsel Haber, Gazete Haberleri, Gazeteler 2019, Adalet Kocaeli Gazetesi Geliyor, Adalet Kocaeli İnternet Sitesi, Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli, Kocaeli Gazeteleri, İzmit Gazeteleri, Gazeteler 2019

youtube.com/msemedya

Adalet Kocaeli Ailesi olarak sizlerle bir heyecanımızı paylaşmak istiyoruz. Bundan sadece bir iki ay önce internet sitesi olarak başladığımız yayın hayatımıza ilk etapta yine internet üzerinden yayınlayacağımız 15 Günlük Gazetemiz ile devam ediyoruz.

Adalet Kocaeli 15 Günlük Gazete Geliyor

Adalet Kocaeli Gazetesi olarak okuyan herkesin keyif alacağı ve haberdar olacağı bir gazete hazırlamak için kolları sıvadık. Çok yakında yepyeni sayfalarımızla buluşmak üzere.

Adalet Kocaeli Gazetesi

Turkuaz Kocaeli

Sizlerin peki bu gazete her zaman 15 günlük mü olacak diye sorduğunuzu tahmin ediyoruz. İlk etapta haftalık sonrasında da günlük olarak yolumuza devam etmeyi planlıyoruz. Bunları yaparken her zaman dijital olarak yayın yapacağız. Kağıt baskımız olmayacak. Sizler bizleri telefonunuzdan, bilgisayarınızdan, tabletinizden, hatta akıllı televizyonunuzdan bile okuyabileceksiniz.

Bu yolda sizlerin desteği bizler için çok önemli. Desteğinizi bizlerden esirgemeyin.

Adalet Kocaeli internet Gazetesi

Çok Yakında

Adalet Kocaeli Kapağı

Büyük halini görmek için kapak fotoğrafına tıklayın

 

Adalet Kocaeli Gazetesi
Adalet Kocaeli Gazetesi

Paylaşım

Bunlar da hoşunuza gidebilir...