4 Şubat 2023

𝓜𝓸𝓽𝓱𝓮𝓻𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮 & 𝓚𝓲𝓭𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮

★·.·´¯`·.·★ ᴇɴ ғᴀʀᴋʟı ᴀɴɴᴇ Çᴏᴄᴜᴋ ᴅᴇʀɢisi ★·.·´¯`·.·★

Ünlüler Colin’s Jeans Fest’in partisinde buluştu

COLIN’S Jeans Fest, Hande Subaşı, Arda Türkmen, Bora Akkaş, Burak Yörük, Burak Tozkoparan, Güven Murat Akpınar, Aydan Taş, Dilara Aksüyek, Burcu Binici, Damla Çolbay, Uğur Kurul, İlkin Tüfekçi, Zehra Yılmaz, Cemrehan Karakaş olmak üzere televizyon ve show dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı bir partiyle kapanışını yaptı.

COLIN’S Jeans Fest’in kapanışı, genç oyuncu ve ünlülerin katıldığı bir partiyle yapıldı. Karaköy’ün hip mekanı SUB’da düzenlenen partiye COLIN’S Pazarlama İletişimi Müdürü Aytaç Dalyan’ın ev sahipliği yaptı.

Partiye başta Hande Subaşı, Arda Türkmen, Bora Akkaş, Burak Yörük, Burak Tozkoparan, Güven Murat Akpınar, Aydan Taş, Dilara Aksüyek, Burcu Binici, Damla Çolbay, Uğur Kurul, İlkin Tüfekçi, Zehra Yılmaz, Cemrehan Karakaş olmak üzere bir çok genç oyuncu ve manken katıldı. Davetliler DJ Yakuza’nın performansı eşliğinde geç saatlere kadar eğlendiler.

Festivale götüren festival
COLIN’S Jeans Fest ile yaz sezonunu kapatıp sonbahar-kış sezonunu açan marka partide tüm konuklara festival ruhunu yaşattı.
COLIN’S Jeans Fest, 6 Eylül – 3 Ekim 2018 tarihleri arasında “Festivale Götüren Festival” sloganıyla 38 ülkedeki 600’den fazla COLIN’S mağazasında ve colins.com.tr’de düzenlendi. Gençler, COLIN’S Jeans Fest boyunca yaptıkları her jean pantolon alışverişinden bir çekiliş hakkı kazanarak, Untold Elektronik Müzik Festivali’ne katılma şansı yakaladı. Türkiye’den “festival bize uyar” diyen 10 şanslı jean tutkunu, dünyaca ünlü DJ ve müzisyenlerin katılımıyla 2019 yılının Ağustos ayında yapılacak festivalde muhteşem anların tadını çıkaracak.