13 Ağustos 2022

𝓜𝓸𝓽𝓱𝓮𝓻𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮 & 𝓚𝓲𝓭𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮

★·.·´¯`·.·★ ᴇɴ ғᴀʀᴋʟı ᴀɴɴᴇ Çᴏᴄᴜᴋ ᴅᴇʀɢisi ★·.·´¯`·.·★

Süper Lig’in liderinden Kiğılı’ya sürpriz ziyaret

Süper Lig’in zirvesindeki takım Medipol Başakşehir’in Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve oyunculardan Mert Günok ve Uğur Uçar Mağazacılar Günü kapsamında Kiğılı’nın Emaar ve Akasya AVM’de yer alan mağazalarına sürpriz ziyaret gerçekleştirdi. Süper Ligin liderinden Kiğılıya sürpriz ziyaret

Adelet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı’da 12 Aralık Mağazacılar Günü kapsamında sürpriz bir ziyaret yaşandı. Kiğılı’nın da sponsorları arasında yer aldığı Medipol Başakşehir Futbol Kulübü’nün Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve iki oyuncu Mert Günok ve Uğur Uçar, Kiğılı’nın Emaar ve Akasya AVM’de yer alan mağazalarına ziyaret gerçekleştirdi.

Kiğılı Emaar ve Akasya AVM

Mağaza çalışanları ve AVM yöneticilerinin sıcak ilgisiyle karşılanan teknik direktör ve oyuncular, çalışanlara ekip ruhu ve birlik mesajları vererek Mağazacılar Gününü kutladı. Sohbetin ardından mağazayı gezerek alışveriş yapan, vatandaşlarla sohbet eden sporcular, takımdaki başarının hikayesini anlattı.

Teknik Direktörü Abdullah Avcı Kığılı ziyareti

Teknik Direktörü Abdullah Avcı, mağazacılık sektörünün emek yoğun sektörlerin başında geldiğine dikkat çekerek, “Mağazacılık, sektörün tüketiciye birebir dokunduğu, onlarla iletişimde en insani ilişkilerin kurulduğu kısım. Aynı zamanda perakende sektörünün hızlı büyümesinde en önemli ayaklardan biri. Gece gündüz en iyi hizmeti vermek adına çaba gösteren, bu zor ve bir o kadar da önemli görevi başarıyla sürdüren tüm çalışanların 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü en içten duygularımla kutlarım” diye konuştu.

[irp posts=”1280″ name=”Her 100 bin kişiden 1192’si bunama hastalığına muzdarip”]

Süper Ligin liderinden Kiğılıya sürpriz ziyaret

Adalet Kocaeli Turkuaz Kocaeli

http://www.adaletkocaeli.com/prnet-en-cok-biz-unutuyoruz/