16 Ağustos 2022

𝓜𝓸𝓽𝓱𝓮𝓻𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮 & 𝓚𝓲𝓭𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮

★·.·´¯`·.·★ ᴇɴ ғᴀʀᴋʟı ᴀɴɴᴇ Çᴏᴄᴜᴋ ᴅᴇʀɢisi ★·.·´¯`·.·★

ŞİŞLİ BELEDİYESİ “BENİM CUMHURİYETİM” ETKİNLİKLERİNDE SAHNE ALAN CEZA GENÇLERİ COŞTURDU

Cumhuriyetin 96. yılı kutlamaları çerçevesinde, Şişli Belediyesinin Benim Cumhuriyetim” yaklaşımıyla düzenlediği ‘Şişli Cumhuriyet Bayramı Şöleninde ünlü rap şarkıcısı Ceza, Maçka Demokrasi Parkı’nda İstanbulluları bir araya getirdi.

Şişli Belediyesi’nin “Benim Cumhuriyetim” temasıyla hayata geçirdiği Cumhuriyet Bayramı Haftası Etkinliklerinin üçüncü gününde gençlerin sevgilisi Ceza, Maçka Demokrasi Parkı’nda müzik ve eğlence dolu saatler yaşattı.

Bu yıl bir ilki gerçekleştirerek Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını 4 güne yayılan bir şölene dönüştüren Şişli Belediyesi; tüm halka açık konserler dizisi, sürpriz etkinlikler, sokak sanatçıları ve lezzetleriyle her yaşa uygun eğlenceli bir içerik hazırladı. İstanbulluları sokaklarda birbirleriyle kaynaşmaya ve Cumhuriyet’i ortak duygularla hep birlikte kutlamaya davet eden Şişli Belediyesi yarın, 29 Ekim’i kutluyor. Şişli Atatürk Evi Müzesi önünde saat 17.00’te buluşacak on binlerce kişiden oluşan kortej, ellerinde meşale ve Türk bayraklarıyla yürüyerek, Maçka Demokrasi Parkı’nda Teoman konseri için bir araya geliyor.