16 Ağustos 2022

𝓜𝓸𝓽𝓱𝓮𝓻𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮 & 𝓚𝓲𝓭𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮

★·.·´¯`·.·★ ᴇɴ ғᴀʀᴋʟı ᴀɴɴᴇ Çᴏᴄᴜᴋ ᴅᴇʀɢisi ★·.·´¯`·.·★

n11.com ismine yaraşır şekilde 11.11.2018’de satış rekorları kırdı

Binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan online açık pazar platformu n11.com, Türkiye’de günlük satış rekorları kırdığı “Yılın Alışveriş Günü 11.11”in 2018 kampanyasını yeni bir reklam filmi ile duyuruyor. Jingle’ını Ayşe Hatun Önal’ın seslendirdiği reklam filmiyle bu yıl herkes ‘kupon zengini’ oluyor.

Her gün n11.com’u ziyaret ederek fırsatları toplayan üyelerin, 11 Kasım’a ‘kupon zengini’ olarak gireceğinin ve otomobil dahil milyonlarca ürüne sürpriz indirimlerle ulaşacağının eğlenceli bir tonda anlatıldığı kampanya filminde, yüksek tempolu müzik ve danslara birbirinden renkli sahneler eşlik ediyor. Heyecan dolu geri sayımın sonlandığını müjdeleyen ‘siren’lerin çalmasıyla ‘Yılın Alışveriş Günü 11.11’ kutlamaları başlıyor ve coşku zirveye çıkıyor.

Jingle’ı Ayşe Hatun Önal tarafından seslendirilen ve iki günlük dekor hazırlığının ardından çekimleri de iki günde tamamlanan reklam filminde, 70 kişiden kalabalık bir set ekibi ve 28 ana cast görev aldı. 62 farklı setup’ta 100’den fazla plan çekilen FCB Artgroup imzalı filmin yapım sürecini Kala Film, yönetmenliğini ise Özer Feyzioğlu üstlendi.