23 Eylül 2023

𝓜𝓸𝓽𝓱𝓮𝓻𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮 & 𝓚𝓲𝓭𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮

★·.·´¯`·.·★ ᴇɴ ғᴀʀᴋʟı ᴀɴɴᴇ Çᴏᴄᴜᴋ ᴅᴇʀɢisi ★·.·´¯`·.·★

Mustafa Ceceli aranje etti Ertunç nefis seslendirdi

Ertunç’un, DMC etiketiyle yayınlanan “Dans Et Benimle” isimli tekli çalışması büyük beğeni topladı. Orjinal söz ve müziği Mann Kal & Appell David’e ait olan “Lets Twist Again” parçasını ”Dans Et Benimle” adıyla yorumlayan Ertunç, şarkının aranjesini Mustafa Ceceli’ye emanet etti. Mustafa Ceceli Ertunç dans et benimle

Türkçe sözleri ise Duygu Merzifonlu yazdı. Yönetmenliğini Hasan Kuyucu’nun yaptığı klipte Ertunç’a oyuncu Melis Sezen eşlik etti. Klip, şarkının adına yakışır şekilde dans sahneleri ile beğeni toplarken, Ertunç’un danstaki beceriside dikkat çekti.Genç şarkıcı Youtube’de izlemesi 300 Bini aşan “Dans Et Benimle” parçası için sıkı bir dans kampına girdi.

7den 70 herkes ‘Dans Et Benimle’ diyecek!

Sözü,müziği ve Ertunç’un enerjisiyle kış aylarında yazı yaşatan şarkı ”Dans Et Benimle” kısa sürede dillere dolandı. Ertunç yeni teklisi için; ” uzun bir aranın ardından çok birikim yaparak bu şarkıyla geri döndüm. İşinin ehli isimler ile çalışma fırsatım oldu, ince eleyip sık dokuduk ve ”Dans Et Benimle” dedik. 7’den 70’e herkesin içini kıpırdatan ve adına layık şekilde dansa davet eden bir parça oldu.” dedi.

Ertunç Ters Köşe Yapacak

Şarkının çıkması için uzun süre bekleyen Ertunç, ”Bu yeni bir başlangıç oldu, bundan sonrasında daha emin adımlarla çok güzel işler yapacağıma inanıyorum. Her ne kadar potansiyel olarak benden hep hareketli parçalar beklenilse de ters köşe yapıp insanları şaşırtacağım zamanda olacak. Süprizlerle dolu bir Ertunç olarak ”Dans Et Benimle” ‘ yi beğeniye sundum, bundan sonrası kapalı kutu herkes çok şaşıracak.” diyerek iddiasını ve müzik camiasında kalıcı olmak istediğini dile getirdi.

[irp posts=”610″ name=”İşte bunlar hipertansiyon hastası yapıyor!”]

Mustafa Ceceli Ertunç dans et benimle

[irp posts=”607″ name=”İş Bankası’ndan ihracatçı KOBİ’lere kolaylık dönemi başladı”]

Mustafa Ceceli Ertunç dans et benimle
Mustafa Ceceli Ertunç dans et benimle