HABERLER MAGAZİN

Ege Kıyısında Murat Reis Ayvalık ile Unutulmayacak Bir Düğün Yapmaya Ne Dersiniz?

Unutulmaz Yeşilçam filmlerinin en mutlu aşk sahnelerine ev sahipliği yapan Murat Reis Ayvalık, “evet” diyecekler için Ayvalık’ın en özel noktasında unutulmayacak bir atmosferde düğün töreni vadediyor. Murat Reis Ayvalık Kır Düğünü

Adalet Kocaeli Gazetesi, Ayvalık Murat Reis, Murat Reis Ayvalık, Ayvalık Haberleri, Ayvalık Balıkçı, Düğün Hazırlıkları, Düğün Organizasyonları, Kocaeli Haber, İzmit Haber hakkında tüm bilgiler haberimizde.

Adalet Kocaeli Gazetesi

youtube.com/msemedya

Unutulmaz Yeşilçam filmlerinin en mutlu aşk sahnelerine ev sahipliği yapan
Murat Reis Ayvalık, “evet” diyecekler için Ayvalık’ın en özel noktasında unutulmayacak bir atmosferde düğün töreni vadediyor.

Murat Reis Ayvalık Kır Düğünü

Murat Reis Ayvalık, hayatını sevdiği insanla birleştireceği ve güzel anıların yaşanacağı bu özel günü doğayla iç içe, dalga seslerinin huzuruyla dolu bir atmosferde yaşamak isteyenleri bekliyor.
Murat Reis Ayvalık’ta dilerseniz Ege’nin kıyısındaki muhteşem kumsalda evet dedikten sonra yemyeşil çimlerde kır düğünü yapabilir, dilerseniz yemyeşil bir doğa manzarasında havuz başını tercih ederek evet diyebilirsiniz.

Çiftler, birlikte oluşturabilecekleri özel bir menü ile davetlilerini Ayvalık bölgesine özel lezzetlere ortak edebilir, unutulmaz bir yiyecek ve içecek deneyimi ile kendileri için olduğu kadar davetlileri için de tadına doyulmaz hatıralar bırakabilir.

Yıldızların Altında Unutulmaz Bir Balayı

Hem davetlilerin hem de mutluluğa ilk adımı atan çiftlerin anılarında harika izler bırakan Murat Reis Ayvalık düğün sonrası birlikte mutlu bir hayata merhaba diyen çiftler için keyifli, eğlenceli ve romantik bir balayı paketi de sunuyor.

Doğayla iç içe, dalga seslerinin huzuruyla dolu bir atmosferde balayı yapmak isteyenleri bekleyen Murat Reis Ayvalık, 2 gece deniz manzaralı süit oda programıyla kahvaltı, 30 dakika masaj ve şarap ikramını 500€ olarak sunuyor.

Sunduğu orman manzarasının bir parçası haline gelmiş bahçe içerisinde yer alan, lüks tasarımı ile 3 gece villa konaklama paketinde ise iki kişilik kahvaltı, bir saatlik masaj ve Cunda adasına ücretsiz tekne servisinin yanında şarap ikramı sunduğu paketi 900€.

Yıldızların altında unutulmaz bir balayı yaşamak isteyen çiftlerin kalbi Murat Reis Ayvalık’ta kalacak.

[irp posts=”1877″ name=”Uzmanlar Açıkladı: Mutluluk Tükendi Mutsuzluktan Mı Zevk Alıyoruz?”]

Murat Reis Ayvalık Kır Düğünü

Adalet Kocaeli Gazetesi

http://www.adaletkocaeli.com/psikoloji-haberleri/

Murat Reis Ayvalık Kır Düğünü, Ayvalık Murat Reis, Ayvalık Restaurantlar, Ayvalık Kır Düğünü, Ayvalık Murat Reis Balayı, Kocaeli Haber, İzmit Haber, Adalet Kocaeli Gazetesi

Murat Reis Ayvalık Kır Düğünü, Ayvalık Murat Reis, Ayvalık Restaurantlar, Ayvalık Kır Düğünü, Ayvalık Murat Reis Balayı, Kocaeli Haber, İzmit Haber, Adalet Kocaeli Gazetesi
Murat Reis Ayvalık Kır Düğünü

Paylaşım

You may also like...