10 Ağustos 2022

𝓜𝓸𝓽𝓱𝓮𝓻𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮 & 𝓚𝓲𝓭𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮

★·.·´¯`·.·★ ᴇɴ ғᴀʀᴋʟı ᴀɴɴᴇ Çᴏᴄᴜᴋ ᴅᴇʀɢisi ★·.·´¯`·.·★

Meme kanserine karşı kadınlarımız’dan konser sürprizi

Doktorlar hastalarından, Hastalar hayattan

öğrendiklerini anlatacaklar

Meme kanserine karşı 13 Ekim 2018, Cumartesi günü “Breastanbul Konferansı’nın Halk Günü’’nde buluşuyoruz!

Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenecek “Dinle, sesimizde hayat var!” etkinliğinde, Türkiye’nin önde gelen meme sağlığı uzmanları meme kanseriyle ilgili önemli bilgiler verirken, meme kanserini yenmiş kadınlar da kendi deneyimlerini paylaşacak.

Moderatörlüğünü gazeteci Ayşe Arman’ın yapacağı söyleşi sonrası, sevilen sanatçı Yeliz konser verecek ve bu kez şarkılarını kadınlar için söyleyecek…

 

Meme kanseri, her 8 kadından birinde görülen ve yaygınlığı giderek artan bir sağlık sorunu. Meme kanserindeki bilimsel gelişmelerin paylaşılması için 2 yılda bir düzenlenen Uluslararası İstanbul Meme Kanseri Konferansı – Breastanbul, bu yıl üçüncü kez multidisipliner bir anlayışla bilim insanlarını bir araya getiriyor. 11-12 Ekim tarihleri arasında Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenecek Breastanbul’a dünyanın çeşitli ülkelerinden pek çok bilim insanı katılıyor.

Konferansın son bulacağı 13 Ekim 2018, Cumartesi günü ise halk günü olarak gerçekleşecek; ana sponsorluğunu Acıbadem Sağlık Grubu’nun yaptığı halk gününde, kadın kanserleri alanında faaliyet gösteren Pembe İzler Derneği ile Atasay destekleriyle etkinlikler düzenlenecek.