17 Ocak 2022

𝓜𝓸𝓽𝓱𝓮𝓻𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮 & 𝓚𝓲𝓭𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮

★·.·´¯`·.·★ ᴇɴ ғᴀʀᴋʟı ᴀɴɴᴇ Çᴏᴄᴜᴋ ᴅᴇʀɢisi ★·.·´¯`·.·★

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer

Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer ile görüştük!

Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer ile adaylık döneminde görüştük! Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer

Gölcük Belediye Başkanı, Gölcük Belediyesi, Gölcük Belediye, Kocaeli Belediye Seçimleri, Kocaeli Seçim, Gölcük Seçim, Gölcük Başkan Adayı, Gölcük Belediye Başkanı, Belediye Haberleri detayları haberimizde.

Adalet Kocaeli Gazetesi

youtube.com/msemedya

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer ile gazetemiz kurucularından Murat Tosun seçim kampanyaları sırasında görüşmüştü. Seçimi kazanmasının ardından Adalet Kocaeli Gazetesi olarak yeni Başkana yeni görevinde başarılar diliyoruz.

AK Parti Gölcük Belediyesi Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer Neler Demişti?

Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer gazetemize yaptığı açıklamada her şeyden önce Adalet’in geldiğini ve Adalet’in kendisi için en önemli olduğunu söyledi.

Belediye İşi Gönül İşi diyen Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer seçim vaatlerinde herkese adaletli olacaklarını da Murat Tosun’a söyledi.

Gölcük Belediyesi’nin yapacaklarında yap işlet devret sistemini kullanabileceklerini ve yatırımcılarla birlikte Gölcük ilçemize çok güzel hizmetler getireceklerini belirten Av. Ali Yıldırım Sezer şehir planları da hakkaniyetli olacak dedi.

Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer, “Şehir planları uzun vadeli ve hakkaniyete uygun şekilde hazırlanacak. Altyapı ve ulaşım sorunları tüm ilçelerimizde tamamen çözülecek. Kentsel dönüşüm çalışmaları bölgelerin özelliklerine ve vatandaşların ihtiyaçlarına göre yürütülecek.” dedi.

[irp posts=”1642″ name=”Salgın Hastalık influenza A’dan korunma yollarını açıklıyoruz!”]

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer

Adalet Kocaeli

https://www.adaletkocaeli.com/influenza-adan-korunma-yollari/

Gölcük Belediyesi, Gölcük Belediye, Kocaeli Belediye Seçimleri, Kocaeli Seçim, Gölcük Seçim, Gölcük Başkan Adayı, Gölcük Belediye Başkanı, Belediye Haberleri detayları haberimizde